Чи замінили серця рейтинги зірок у iOS 8.4 на Apple Music / iTunes Match?


22

Я дуже давно оцінював пісні, маю кілька списків відтворення, використовуючи рейтинги зірок тощо.

Ви раніше могли натискати альбом і "гортати" його в iOS і бачити рейтинги вашої музики. Це, здається, повністю пропало, і лише у нього є можливість «помацати» предмет. Чи є спосіб відредагувати зірковий рейтинг пісні на iOS 8.4?

Відповіді:


25

Ні - елементи керування переміщені.

Клацніть назву пісні на екрані, що відтворюється, вона зміниться на набір зірок, де ви можете бачити та змінювати рейтинги зірок.


Це спрацювало! Мене хвилювало, що минули ці роки організації!
jmlumpkin

Хтось ще помітив, що після оновлення до iOS 8.4 багато рейтингів «зірок» було скинуто (до порожнього / без рейтингу)?
sxc731

Я теж маніак зіркового рейтингу, і мені довелося знову навчитися встановлювати рейтинги проти нового серця. Також я знайшов цю чудову статтю про те, як змусити ваші списки відтворення відображатись більш помітно, працював як принадність: macrumors.com/2015/07/01/… Я також помітив, що в ряді моїх пісень рейтинг оцінювався, здається, пісні, додані за останній місяць або близько того. Хтось ще відчував це?

@ sxc731Не, але не соромтесь задавати нове запитання та посилатися тут, якщо ви думаєте, що щось відбувається.
bmike

@bmike Я думаю, що я знаю, що відбувається; це стосується бібліотеки iCloud Music, побічного ефекту Apple Music, яку я раніше не використовував. Здається, ОСНОВНІ проблеми з цією функцією, а саме:
sxc731

8

Я щойно перейшов до Налаштування> Загальні рейтинги в iTunes 12.2, OS Yosemite, і це дає можливість вибору старих зірок, сердець або обох. Я щойно повернувся до Зірки ... одним клацанням усіх моїх пісень бібліотеки. Налаштування iTunes 12.2


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.