Чому альбом в Apple Music позначений символом "E" та відтінок сірого?


14

У новому додатку Apple Music, який постачається із iOS 8.4, деякі альбоми мають сірий колір та позначені символом "E". Я не можу їх відкрити.

Я здійснив пошук у Google. У деяких публікаціях я читав, що Apple використовує символ "Е" для явного матеріалу. Однак я не знайшов жодної інформації, що стосується додатка "Музика".

Я шукав налаштування як у програмі "Музика", так і в додатку "Налаштування" в розділі "Музика", але не зміг знайти нічого, пов’язаного з цим питанням.

Мої запитання:

  • Що означає символ "Е"?
  • Чи є якийсь спосіб відкрити такі альбоми?

Незвичайне запитання, але чи є шанс, що вам не виповнилося 18 років? Було б цікаво, якби Apple відключила це, якби ти був.
bassplayer7

Мені не виповнилося 18 років. Здається, за замовчуванням було заборонено явний вміст.
vomako

Відповіді:


19

Символ E означає "Явне".

Ви можете ввімкнути або вимкнути явний вміст у Налаштуваннях на своєму пристрої. Ви знайдете параметр "ДОБАВИТИ МУЗИКУ ТА ПОДКАСТИ", який знаходиться у розділі Загальні -> Обмеження -> Музика та подкасти.

Можливо, вам доведеться ввести PIN-код, щоб отримати доступ до налаштувань обмежень.

Ви можете повністю відключити обмеження, вибравши опцію «Вимкнути обмеження» у верхній частині вікна обмежень.


Спасибі! Однак на моєму iPhone обмеження не ввімкнено.
vomako

3
Можливо, варто поглибитися в Обмеження, щоб побачити, що для цього встановлено. Або спробуйте увімкнути та знову вимкнути. Якщо я відключую явний вміст на своєму телефоні, я отримую саме таку поведінку, яку ви описуєте. Символ E - сірий (зазвичай він чорний), і жоден із цього вмісту не відтворюватиметься.
Алістер Макміллан

2
Це справді правильна відповідь. Наприклад, я не зміг зіграти Продігі "День мій ворог", і пошук не показав деяких пісень, які я шукав. Однак після ввімкнення Обмежень, включення явних, а потім відключення обмежень все працює за призначенням.
Олександр Вудблок

Я думаю, що це помилка, оскільки жодних обмежених обмежень не слід дефолтувати до "фільтрувати явний вміст"
suprandr

Якщо щось увімкнути, ви можете вимкнути це… Ви можете добре поставити гроші на те, що це помилка. :)
Алістер Макміллан

0

У мене була аналогічна проблема з тим, що E з'являвся під час iTunes, хоча я все ще міг слухати, оскільки жодних обмежень не встановлено. У мене виникають проблеми з цензурою, і я не хотів, щоб ті, коли E забивали мій ніс щоразу, коли я відкривав iTunes. Отже, я виявив, що на вкладці "Обмеження" в iTunes / Preferences ... є ще одна настройка для показу обмежень конкретної країни в бібліотеці. Зніміть цей прапорець, і вам більше не доведеться їх бачити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.