Ярлик для переключення між різними вікнами однієї програми?


283

Я відкрив два вікна Google Chrome (тому що я використовую кілька Gmails), і коли я роблю Cmd ⌘ Tab ⇥ярлик, він просто показує мені інші програми, які я відкрив, але не показує мені інші вікна Chrome, які вже відкриті.

Як переключитися на інше вікно Google Chrome, яке я відкрив за допомогою комбінації клавіш?

Відповіді:


327

UK Клавіатура
[див. Нижче для інших мов]

Cmd ⌘ `

Cmd ⌘ Shift ⇧ ` йти іншим шляхом.

Зліва від z на клавіатурі Великобританії [не зміщений ~]

введіть тут опис зображення

Примітка. Це працює лише в тому випадку, якщо всі вікна знаходяться в одному просторі, а не якщо вони розповсюджені на кілька просторів, що включає повний екран. Щоб подолати це, використовуйте, Cmd ⌘Tabяк зазвичай, і піктограму програми, на якій потрібно переключити вікна, натисніть клавішу зі стрілкою вниз (із Cmd ⌘натиснутою клавішею ). Потім скористайтесь лівою / правою клавішами для переходу до потрібного вікна через пробіли та настільні комп’ютери.

Ви також можете досягти цього, натиснувши на піктограму програми в Доку - цей метод також перейде до вільноекранного вікна, що інші методи не будуть ..

З коментарів - Ви можете перевірити, яка ключова команда для вашої мови, перейшовши на Finder, а потім перегляньте меню "Вікно" для "Прокрутити вікна" ...

введіть тут опис зображення

BTW, зокрема в Chrome & Safari, але жодна інша програма, про яку я знаю на Mac, Cmd ⌘ (number) вибере окремі вкладки на передньому вікні.

Здавалося б, Cmd ⌘ ` це ще одна з цих специфічних для мови скорочень; тому, якщо хтось знайде більше варіантів, вкажіть, для якої мови та клавіатури.

Якщо хтось знайде нові комбінації для різних мов, будь ласка, перевірте розкладку клавіатури тут - Apple KB: Як визначити локалізацію клавіатури - і додати те, а також яке джерело вводу ви використовуєте в System Prefs> Keyboard> Input Sources.
Додайте також зображення клавіатури на сторінці KB, якщо це допоможе.
Це полегшить майбутніх Googleр.

Додаткова інформація:
Ви можете змінити клавіші в системних налаштуваннях> Клавіатура> Комбінації клавіш> Клавіатура ...
хоча вона не перераховує зворотний напрямок, вона все ще працює, коли ви додаєте перехід до цього нового комбінації. Я перевірив, перемістивши шахту від ` ~ ) до § ± )

введіть тут опис зображення

Ви можете використовувати альтернативу Ctrl ⌃ F4 [видно у вікні попередніх налаштувань вище], але це майже без розбору проходить через кожне відкрите вікно на всіх просторах, не перемикаючись на правильний пробіл щоразу. Це дійсно не надто корисно, якщо ви не використовуєте єдиний пробіл, щойно включений сюди для повноти.


80

На клавіатурі США:

Наступне вікно: Command ⌘ `

Попереднє вікно: Command ⌘ Shift `

` - це клавіша вгорі Tabклавіші, тому вона схожа на Command ⌘ Tabярлик.

введіть тут опис зображення

Іншою мовою:

Перейдіть до System Preferences-> Keyboard-> Shortcuts-> у лівому меню, виберіть Keyboard-> у меню праворуч, виберіть Move focus to next window. Тепер ви можете змінити ярлик, до якого колись клавіша знаходиться на Tabвашій клавіатурі, щоб вона працювала як задумано.

Увага:
Не працює, коли вікно знаходиться у повноекранному режимі. У такому випадку вам потрібно використовувати ярлики управління місією, наприклад, Ctrl ⌃ та Ctrl ⌃


17

Cmd+ `звичайно буде працювати, але я це роблю по-іншому.

Я роблю Cmd+, tabколи я це роблю, я не відпускаю Cmdтак, що відкриті додатки все ще видно. Поки це видно, я натискаю .

Таким чином він покаже всю вашу відкриту програму з анімованими зображеннями, щоб ви могли переміщатися за допомогою клавіш зі стрілками.


15

Швейцарська та німецька клавіатура:

Cmd ⌘ <
Cmd ⌘ >

введіть тут опис зображення


10

Я зрозумів, чому cmd + `не працює половину часу. Ваші програми не можуть бути в повноекранному режимі, що начебто нерозумно, але я спробував це у вікні Finder, як згадувалося вище, немає проблем. Обидва хромовані вікна витягли з повного екрану, і ярлик працює як шарм.

ОНОВЛЕННЯ

Найкраще, що я міг придумати, це натискання клавіш управління + вліво або вправо на вашій клавіатурі. Він проходить через усі ваші повноекранні вікна, але принаймні це щось.

Також налаштування клавіатури Північної Америки, хоча я не думаю, що насправді це має значення, оскільки проблема, принаймні, якщо програма була повноекранною.4

На словенській клавіатурі це cmd + `, яке неможливо натиснути і не активувати на словенській клавіатурі. Єдине рішення я знайшов це змінити ярлик на cmd + <. Як змінити ярлик: https://apple.stackexchange.com/a/280221/214825

Словенська верстка
введіть тут опис зображення


3

У французькій канадській розкладці клавіатури це option+ cmd+à


2

Command+ `- це спосіб перейти на OS X для переходу між вікнами однієї програми.


1
Вам потрібно додати, яка клавіатура та ОС національності працює. Це ще одна з тих налаштувань "зміни мови"
Tetsujin

1

Комбінація клавіш для переключення між програмами програм на іспанській клавіатурі - Cmd+ ^`[(клавіша поруч з літерою P, яка є фактичною клавішею зворотного клавіші на іспанській клавіатурі, а також друкує символи "^" та "[" при використанні спільно з Shift і Alt відповідно).

Іспанська клавіатура Apple


-1

команда + номер працює для мене, просто переконайтеся, що блокування шапки не "включене". Я використовую macOS Sierra 10.12


2
Cmd [номер] призначений для вибору окремих вкладок в одному вікні.
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.