Apple Music: Серцеві рейтинги ("Улюблені" треки) не повинні синхронізуватися між пристроями?


9

Я слухав / любив десятки треків на робочому столі Apple Music (на Mac), але коли я грав їх на своєму iPhone, вони не чули / не любили.

Це нормально? Я сподіваюся, що ні, тому що це не мало б сенсу! (Чому я хотів би любити трек, але тільки на одному пристрої, а не на іншому?)

Якщо це дійсно нормально, чи є спосіб змусити цю синхронізацію?

Дякую!


1
Ви можете створити Інтелектуальний список відтворення для улюблених треків, але це стосується лише доріжок, які додаються до вашої бібліотеки. Я також сподіваюся, що це помилка, яку вони випрасують.
Шанс Елліот

Так, я так зрозумів. Я не проти спочатку додати до бібліотеки. Справа в тому, що смарт-плейлист заповнюється лише на моєму комп'ютері, а не на моєму телефоні.
Фабіо Брахт

Я вважаю, що між моїм Mac та iPhone нічого не синхронізується. Моя здогадка, що стан серця є лише симптомом того, що синхронізація не працює.
Джон Кокс

@Jon Але мої ручні списки відтворення нормально синхронізуються кожного разу, коли я додаю або видаляю пісні. Це працює обома способами. Лише стан серця (і розумний список відтворення, який від цього залежить) має проблеми.
Фабіо Брахт

У мене є подібна проблема, але не зовсім, я серцеву музику, синхронізую з моїм ipod чи iPhone, і після завершення всіх нечуваних пісень, чи це може бути пов'язано якось причиною того, що стає дратуючим повторювати одні й ті ж пісні принаймні раз на день

Відповіді:


4

Досліджуючи подібне запитання, я виявив те саме, ви, здається, не можете створити Інтелектуальний список відтворення для онлайн-вмісту.

Однак якщо ви завантажите пісню для відтворення в автономному режимі, ви можете Loveце зробити, і вона відобразиться в Smart Playlist of Lovedsongs. Однак цей список відтворення не синхронізується з пристроєм iOS, незалежно від того, чи він знаходиться в автономному сховищі на вашому пристрої iOS.

Я думаю, що це помилка, і, звичайно, не дуже зручно для користувачів. Люди плутаються з приводу того, що ви можете Loveпісню, але це не дозволяє Lovedзгодом переглянути список пісень.

Я б очікував, що оновлення в майбутньому вирішить це, здається, відсутність дизайну та тестування UX в Apple Music, оскільки існує кілька таких питань.


1
Це ще виправлено? По суті, я не можу перестати використовувати Spotify на користь цього, поки це не станеться ...
Марк Стіклі

Хтось знайшов рішення? Я серйозно розглядаю питання про перехід на Spotify через це ...
Родріго Руїз
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.