Музична колекція не сортується альбомом на iOS 8.4


12

Я "оновився" до iOS 8.4, і додаток Music зараз має новий значок та різні функції. Це приголомшливо, якщо я не можу зрозуміти, як переглядати свою музичну колекцію за альбомом замість виконавця.

Я торкніться піктограми MyMusic в нижній частині екрана. Існує селектор, що випадає, 1/3 шляху вниз, який (при натисканні) представляє "Виконавці, альбоми, пісні тощо тощо"

Коли я вибираю альбом, він групується за альбомом, але сортує за виконавцем . Я хочу його сортувати за альбомом. Я сподіваюся, що тут я пропускаю щось очевидне, але не можу цього зрозуміти.Я фактично відкрив предмет помилки на цьому. Я: "Коли я сортую свою музику за альбомом, вона продовжує сортувати за виконавцем, а не за альбомом". Яблуко: "Насправді вам належить зайнятися цими глибокими налаштуваннями у вашому телефоні та змінити те, що очевидне сортування ваших альбомів насправді має бути фактичним сортуванням ваших альбомів, дурмани". Мені: "Спасибі Apple ..."
gh0st

Відповіді:


14

Перейдіть у Налаштування> Музика та в розділі Бібліотека встановіть, чи для "Сортування альбомів" встановлено "Виконавці" або "Назва"

налаштування музики

Перейдіть до "За заголовком", щоб сортувати їх так, як ви описали.

сортувати за виконавцем / за назвою


1
Я фактично відкрив предмет помилки на цьому. Я: "Коли я сортую свою музику за альбомом, вона продовжує сортувати за виконавцем, а не за альбомом". Яблуко: "Насправді вам належить зайнятися цими глибокими налаштуваннями у вашому телефоні та змінити те, що очевидне сортування ваших альбомів насправді має бути фактичним сортуванням ваших альбомів, дурмани". Мені: "Спасибі Apple ..."
gh0st

1
Я б хотів, щоб я міг підтвердити це ще 10 разів. Це мене турбує місяцями.
Код Брент пише

Це не лише відповідає на оригінальне запитання, але також має бонусний ефект, який стосується питання, на яке я шукав відповідь: у моєму списку "Альбоми" кілька "збірок" не відображалися, якщо я не перейшов на подання "Компіляції" Я хотів, щоб вони відображалися як альбоми, тому що мені це є, і я не розумів, чому вони не показувались. Я здогадуюсь, тому що вони мали різних артистів, а не просто вибирати якусь позицію, і залишили їх поза межами? Я не знаю, але внесення цих змін спричинило їх появу. Тож два вдосконалення з однією зміною! Так, і дякую!
Лінд
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.