Як запобігти помилковим рейтингам iTunes?


8

Я слухаю багато розумних списків відтворення на основі рейтингів і використовую поле групування для тегів. Наприклад: Групування містить "Mellow", Рейтинг більший за **. У цьому списку відтворення є тисячі пісень.

З моменту оновлення до iTunes 12.2 я бачу деякі рейтинги із чорними зірками, а інші із сірими зірками. Мабуть, рейтинги сірих зірок автоматично генеруються iTunes. Я ніколи цього не бачив. Що ще гірше, пісні з нульовою оцінкою відображаються в моїх розумних списках відтворення, оскільки iTunes присвоїв їм сірий рейтинг.

Як я можу позбутися автоматично створених сірих оцінок? Як я можу запобігти iTunes автоматично автоматично генерувати помилкові оцінки?

У мене понад 30 000 пісень. Я не хочу, щоб iTunes руйнував мою систему оцінок помилковими рейтингами! Тільки тому, що мені подобається одна пісня в альбомі, це не означає, що весь альбом чудовий.

Додаткова інформація: я не використовую iTunes Match (моя бібліотека перевищує ліміт 25 000 пісень). Я вчора перевірив "Музичну бібліотеку iCloud" під час реєстрації в Apple Music, але також спробував вимкнути це, і це не позбудеться від оцінок сірого / здогаду / помилкового.


1
Лише зауваження: "помилкові" оцінки - це рейтинги альбомів, якщо сірі зірки з’являються в рейтингу пісні, або середній рейтинг альбому, якщо сірі зірки з’являються в стовпці рейтингу альбому. Це, однак, непослідовно; іноді вона оновлюється при переоцінці однієї пісні.
Хайме Санта-Крус

Більше інформації тут apple.stackexchange.com/q/44252/38539
Хайме Санта Крус

Як я розумію, така поведінка не є новим і є точно такою, як очікувалося, якщо ви даєте рейтинг альбому: пісні в цьому альбомі підтримують їх індивідуальні (чорні) рейтинги, а пісні без оцінок отримують порожню (сіру) оцінку з альбомом рейтинг. Нове для iTunes 12.2 - це те, що альбоми отримують рейтинги автоматично. Тож у мене є кілька альбомів з 40 піснями, з яких я оцінив 1 пісню, а НЕ альбом, альбому дається автоматична оцінка (з оцінкою 1 пісня), а потім всі інші отримують порожні оцінки, що відповідають цьому.
rubergly

1
Ах, але я ніколи не давав оцінок альбомам. Ніколи. Мені байдуже, чи iTunes автоматично починає здогадуватися про рейтинги альбомів (хоча це мені страшенно Microsoftish. Це майже змушує мене очікувати, що на екрані з’явиться кліпі), але я ніколи не хочу, щоб пісня автоматично оцінювалася . Це робить розумні плейлисти марними.
2oh1

2
Навіть якщо я оцінюю альбом, він ніколи не повинен автоматично змінювати або призначати окремі рейтинги пісень. Тільки тому, що я вважаю, що Yankee Hotel Foxtrot Wilco є п’ятизірковим альбомом, це не означає, що я хочу призначити 5 зірок кожній пісні цього альбому. Коли рейтинги альбомів присвоюють або змінюють окремі рейтинги пісень, це руйнує функціональність та призначення Smart Playlists.
2oh1

Відповіді:


5

Це помилка, введена в iTunes 12.2 наприкінці червня. Схоже, iTunes здійснив якесь усереднення рейтингів треків і записав їх як рейтинги альбомів, замінивши початкові рейтинги за трек.

Я бачив цю проблему зі своєю бібліотекою приблизно 100 000 треків і подав звіт про помилки в Apple в Radar. Видалити дані рейтингу альбому досить складно, оскільки iTunes не зможе надійно відображати ці дані у розумних списках відтворення, а багато утиліти, які намагаються зробити операції масового зміни, не вдаються при встановленні цього атрибута.

Інструмент, який я використовую для повільного очищення, - це "Дані Адама" Скидання рейтингу альбомів ". Це працює лише на одному альбомі за один раз, але якщо ви дійсно піклуєтесь про свої рейтинги, вам потрібно буде дуже ретельно очистити, щоб не пошкодити будь-який із ваших рейтингів на трек.

Додам, що я також зміг відновити ряд втрачених елементів на трек, відновивши бібліотеку pre-iTunes 12.2 в окремий обліковий запис користувача, підтвердив, що рейтинги все ще будуть представлені, а потім застосував комерційну утиліту SuperSync для передачі оцінки від старої бібліотеки до моєї останньої бібліотеки 12.2.2 за допомогою інструменту передачі метаданих.

Що за хасель! Я сподіваюся, що обмін деякими моїми інструментами допоможе вам у вашій ретельно створеній бібліотеці.


занадто погано, що ця "помилка" насправді є "особливістю", оскільки вона все ще з нами в 12.2.1.16
захоплюється

зауважте, що ви можете скинути рейтинг "жорсткого" альбому (12.2.1.16), якщо увімкнути стовпець рейтингу альбому (перегляд пісні), а потім перетягніть зірочки до нуля .... всі інші методи, які я спробував, не робили 'т робота .... тепер знайти альбоми з рейтингами створених авто-помилками (суцільні зірки, а не порожні / сірі зірки) - це цікаво.
захоплюється

Я все ще повільно прибираю десятки тисяч поганих оцінок на шахті через 6 місяців ..
dfbills

1
FYI: все ще присутній в iTunes 12.3.x. Yikes, яка нехарактеристика.
Багата Гомолка

FWIW, ви можете повністю уникнути проблеми, якщо вимкнути автоматичну синхронізацію. Ви застрягли в ручному перетягуванні речей навколо ( support.apple.com/en-us/HT201593 ), але це працює. (Я покладаюся на рейтинги, і моє пошкоджено, коли я підключив iPod до ПК. Я вимкнув автоматичну синхронізацію, використав функцію відновлення файлів Windows 10 для відновлення старої версії бібліотеки iTunes, і життя знову добре .) Я постійно намагався виправити рейтинги, і усереднюючі речі знімуть їх, коли iTunes перезапуститься ... дійсно жахлива поведінка. iTunes v12.4.1.6.
вівторок
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.