Чи існує функція Spotify-Connect-Equivalent для Apple Music?


2

У мене є підписка на Apple Music та iTunes 12.2 на HTPC (Windows), який є моїм основним музичним плеєром. Я хочу використовувати свій iPhone, щоб контролювати те, що я граю. Я спробував додаток Apple Remote, яке працює, але воно дозволяє лише обирати музику, яку я додав до своєї бібліотеки. Це не дозволяє мені шукати довільну пісню з хмари (який би термін це не було - це функціональність у розділі «Новий» iTunes на OSX) і відтворювати її з віддаленого. Якщо я хочу це зробити, я повинен це робити безпосередньо на HTPC, що не прийнятно.

В основному я просто хочу функціонувати Spotify Connect для Apple Music. Якщо це з програми Remote, чудово. Якщо це з програми Music, чудово. Що було найбільш вдалим підходом у інших з подібною потребою?

Відповіді:


5

У 2018 році - AirPlay та AirPlay 2 - провідні способи відтворення Apple Music. Більшість людей захочуть просто підключити свої колонки до комп’ютера чи пристрою та використовувати Siri / AirPlay для створення музики в чергу.

Якщо ми повернемося до машини часу до 2015 року - ситуація була трохи менш зрозумілою, але використання iPhone та Apple TV все ще був найкращим способом передавати музику через WiFi з багатьох контролерів.


(багато чого з того, що випливає, є неправильним та / або застарілим, але можливі рішення були в минулий момент часу)

Ваш iPhone є першим рівнем програвача Apple Music. Було б краще просто грати музику на телефоні, а не мавпа з "дистанційним". Надсилайте музику по мережі на ПК, а не надсилаючи віддалені команди по мережі на ПК.

Віддалені варіанти:

  • Зачекайте, коли пульт Apple буде оновлений для гарячої новизни
  • Отримайте пульт дистанційного керування VNC / RDC і керуйте ПК (привабливим - але робить 100% те, що ПК може робити, не потребуючи нічого іншого на екрані ПК) безпосередньо.
  • Треті сторони віддалених пристроїв, як Rowmote Pro (я говорю так, оскільки у мене є кілька віддалених пристроїв iPhone на Mac - просто не можу рекомендувати конкретні ПК)

IPhone може AirPlay на ПК досить легко за допомогою програмного забезпечення на ПК, такого як AirFoil для Windows, і ви налаштовані на повноцінне управління музикою iOS від Apple, але користуючись тим, що ви вже налаштували підключення від комп'ютера до динаміків.

Залежно від способу виходу ПК на колонки, ви також можете додати апаратне забезпечення (від 5 до 65 доларів), щоб отримати звук з ПК або пристроїв iOS на колонки. Вам цього не потрібно робити, оскільки існує кілька працюючих програмних рішень.


Я збираюся спробувати рішення Airplay. Було б непогано не встановлювати окрему утиліту, але це, можливо, зараз найкращий варіант.
Грег Менший

4

Рішення не так багато, але варто зазначити, що останнє оновлення програми Remote (4.2.2) було випущене 21 травня, до оголошення Apple Music. Мене не здивувало б, що майбутнє оновлення вирішить цю неприйнятну проблему.

Додаток Apple Remote

Якщо цього не стане, я б негайно знищив свій iPhone і придбав Zune.


2

iTunes дозволяє надсилати аудіо / музику з нової музичної послуги на кілька динаміків Air Play. Додаток Music в телефоні дозволяє лише один динамік. Без використання стороннього продукту, наприклад, Airfoil або віддаленого стороннього виробника на iDevice, немає можливості контролювати службу Music через iTunes, вбудованої в екосистему Apple. Це обмеження для людей, які встановили iTunes в основі своєї аудіосистеми з декількома динаміками. iPhone в моєму будинку є лише пультом, ніколи не джерелом.

Сподіваємось, вони швидко оновлять дистанційне, щоб надати нам цю можливість. Це перше, що я спробував зробити з новою послугою, і це стримує мене більше використовувати її.


1
Варто додати, що віддалений додаток на iWatch також значно відстає у можливостях, ніж додаток Music на iWatch. Віддалений, здається, є бідним двоюрідним братом програм Apple.
Харланд

Це не дає відповіді на запитання. Щоб критикувати або вимагати роз'яснення у автора, залиште коментар під їх публікацією - ви завжди можете коментувати свої власні публікації, і коли ви матимете достатню репутацію, ви зможете коментувати будь-яку публікацію .
Ruskes

"той" бідний кузен? Бажаю.
DA Vincent

@Buscar 웃 SD Це насправді чудова відповідь на питання. AirPlay - це, мабуть, найкраще рішення для досягнення того, чого я хотів, при поточному стані речей.
Грег Менший

1

Ні. Функція, еквівалентна Spotify Connect, наразі недоступна для Apple Music.

Інші віддалені варіанти, які зараз доступні, дивіться відповідь bmike .


однак він, можливо, буде доданий або до програми itunes, або до віддаленого додатку; якщо або коли, Apple вирішить, хоча.
ssssaaaa

0

У мене є Itunes 12.2.0. Я можу відтворювати радіостанцію на Apple Music Radio, використовуючи віддалений додаток від Apple, я можу керувати iTunes свого Mac, що відтворює Apple Music. Так що так можна.


1
Так, це можливо, але це не те, про що я говорю. Я не знаю правильного терміна для цього - мати можливість шукати певну пісню, якою ви не володієте в хмарі Apple Music, і грати на ній. Функція радіо, про яку ви посилаєтесь, нагадує Пандору - ви не можете вибрати, що гратиме.
Грег Менший
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.