Аеропорт Extreme PPPoE автентичний та бездротовий


0

Мій провайдер просить пройти автентифікацію PPPoE для Інтернету, і я не знаю, як це зробити з Airport Extreme, щоб бездротовий зв'язок працював. Я можу підключитися до Інтернету через Ethernet за допомогою наданих облікових даних, але Wi-Fi не має підключення до Інтернету, ймовірно, тому, що в аеропорту Extreme немає мосту між wi-fi та Ethernet.

Будь-яка ідея, як я можу змусити її працювати, щоб я міг працювати як Ethernet, так і Wi-Fi?


PPPoE призначений для модему на зовнішній кабель стіни. Підключіть свій Mac за допомогою кабелю Ethernet до модему, щоб налаштувати його. Від'єднайте Mac та підключіть модем до аеропорту Extreme за допомогою кабелю Ethernet. Тепер ви можете налаштувати аеропорт Extreme для трансляції WifI.
Ruskes

Вони надають бездротовий модем, який не має гігабітного порту, і я дійсно не хочу втрачати цей. Я сподівався на спосіб його обійти, оскільки екстремальний аеропорт може зробити аутентифікацію pppoe, перевірену і перевірену. Це просто wifi, який не використовує ці параметри pppoe.
Ромео Міхалча

Хто вони? зазвичай є кабельне підключення до модему. Як "Модем" пов'язаний з провайдером? Якщо "вони" надали вам модем та маршрутизатор в одному, то на звороті має бути інформація Wi-Fi, щоб ви могли з ним підключитися.
Ruskes

Вони (постачальник) надіслали цей модем, у якого працює лише одна локальна мережа та бездротовий маршрутизатор, який не може перевищувати 300 Мб / с. Для використання гігабітного порту я повинен підключити свій аеропорт безпосередньо до модему та вказати облікові дані PPPoE у підключенні Thunderbolt Ethernet, яке я створюю. Це працює добре, і у мене є гігабіт, але без радіо в аеропорту. Звичайно, я міг би зв’язати цей бездротовий маршрутизатор до мого порту в аеропорту Лан і транслювати з нього на Wi-Fi мій дім, але я дуже сподівався на обхід бездротового маршрутизатора, який вони надали, і змусити його працювати тільки з модемом <-> Аеропорт.
Ромео Міхалча

вибачте, це до багатьох здогадів. Якщо ви не зможете заявити провайдера та назви моделей вашого обладнання, я не можу вам допомогти далі.
Ruskes

Відповіді:


1

У своєму описі у вас є модем, наданий провайдером послуг, і окрема точка доступу або бездротовий маршрутизатор, що надається ними, що на даний момент надає вам доступ Wi-Fi до Інтернету.

Ви повинні замінити цю точку доступу або маршрутизатор на ваш Airport Extreme. Відкрийте (або завантажте, якщо у вас є вікно Windows) додаток Airport Utility, який дозволить вам налаштувати Airport Extreme. Потім дотримуйтесь інструкцій, наданих на сторінці підтримки Apple :

AirPort Utility 6.x: Підключення до Інтернету за допомогою PPPoE

Деякі постачальники послуг Інтернет-послуг DSL та кабельного модему вимагають використовувати протокол "точка-точка" через Ethernet (PPPoE) для підключення до Інтернету.

Якщо ви використовуєте DSL або кабельний модем, переконайтеся, що він підключений до телефонного або кабельного гнізда та до порту широкосмугової мережі вашого бездротового пристрою (WAN) перед налаштуванням базової станції.

 1. Відкрийте утиліту AirPort, розташовану в папці «Утиліти» в папці «Програми», виберіть пристрій, який ви хочете налаштувати, а потім натисніть «Редагувати». Введіть пароль, якщо потрібно.
 2. Клацніть Інтернет, а потім виберіть PPPoE у спливаючому меню Connect Using.

ППЗЕ аеропорту 6.3.5

 1. Введіть ім'я облікового запису, пароль та будь-яку іншу інформацію, яку надав ваш постачальник послуг Інтернет. Під час налаштування базової станції або капсули часу AirPort для з'єднання за допомогою PPPoE пристрій автоматично отримує IP-адресу від вашого провайдера і використовує DHCP та NAT для обміну цим IP-зв’язком з комп'ютерами у вашій бездротовій мережі.

 2. У спливаючому меню Підключення виберіть Завжди ввімкнено, Автоматично або Вручну. Якщо ви вибрали Завжди увімкнено, ваш бездротовий пристрій залишатиметься підключеним до вашого модему та Інтернету, поки модем увімкнено.

  • Якщо у спливаючому меню «Підключення» ви вибрали «Автоматично» або «Вручну», вам потрібно вибрати збільшення (наприклад, «10 хвилин») у спливаючому меню «Відключити, якщо не працює». Якщо ви не використовуєте Інтернет-додаток після того, як пройшов певний проміжок часу, ви від’єднаєтесь від Інтернету.

  • Якщо ви вибрали Автоматичний, ваш бездротовий пристрій підключається до модему, який підключається до Інтернету, коли ви використовуєте додаток, який вимагає підключення до Інтернету, наприклад електронну пошту, миттєве повідомлення або веб-додаток.

  • Якщо ви виберете "Вручну", вам потрібно підключити модем до Інтернету, коли ви використовуєте додаток, який вимагає підключення до Інтернету.

 3. Виберіть збільшення часу, наприклад 30 хвилин, у спливаючому меню "Відключити, якщо простоювати", якщо ви хочете змусити базову станцію відключитися від Інтернету, коли вона не використовується протягом визначеного часу.

 4. Клацніть Оновити, щоб скинути бездротовий пристрій з новими настройками. Якщо ваш веб-браузер повідомляє про помилку підключення під час доступу до Інтернету, зачекайте, поки ваш комп'ютер підключений до мережі AirPort і переконайтеся, що мережа підключена до Інтернету.

Щоб перевірити з'єднання, використовуйте значок статусу бездротового з’єднання на панелі меню на Mac, а піктограму бездротової мережі в лотку статусу на комп'ютері Windows.

На вкладці Wireless можна вибрати "Створити бездротову мережу" та вказати безпеку, SSID та пароль. Ви можете перевірити додаткові параметри, але давайте нехай це буде просто.

Аеропорт Utility Wireless

На вкладці "Мережа" ви повинні вибрати в режимі маршрутизатора "DHCP і NAT" (це не дозволяє мені змінювати його, можливо, тому що я вибрав "Створити бездротову мережу" на вкладці Wireless).

Аеропортна комунальна мережа

Перевірте свої налаштування та прокоментуйте, якщо це не вирішує ваше питання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.