Pdf-переглядач у Mac з "fit content"


1

Я відчайдушно шукаю Pdf Viewer, який може показати PDF без будь-яких полів, що допомогло б мені багато в перегляді двох PDF-файлів одночасно.

Дякую.


не могли б ви просто змінити розмір вікна PDF перегляду, щоб відповідати?
CML

@CML, то я отримаю сторінку підходящу для перегляду, але я все ще побачу ці поля, які займають 30% сторінки.
Jaswin

Ви можете обрізати PDF маржу або це необхідно? якщо так, побачите мою відповідь
CML

Відповіді:


1

Обрізання сторінки може працювати для вас.

Отже, відкрийте будь-який PDF-файл, який ви бажаєте обрізати у вікні попереднього перегляду. Натисніть кнопку "Вибрати" на панелі інструментів і обріжте першу сторінку, оскільки ви хочете, щоб усі вибрані сторінки були обрізані. Інструмент обрізання працює так само, як і будь-який інструмент обрізання у вашому середньому програмному забезпеченні для редагування фотографій. Потім у бічній панелі праворуч виберіть ескіз будь-якої сторінки (переконайтеся, що бічна панель відображається у вигляді ескізів, а не зміст або вигляд анотацій). Тепер переконайтеся, що розмір кадрування є тим, який ви хочете застосувати до всіх сторінок, які ви вибрали, а потім натисніть кнопку Вибрати все і перейдіть до пункту Інструменти »Обрізати або натиснути Command-K.

Тут це посилання, як обрізати всі сторінки в PDF.

Розкрити тут


1

Попередній перегляд повинен виконати роботу дуже добре.


Як-небудь допоможуть деталі
andrewmh20

Що сказав Андрій! Я уявляю, що OP вже намагався попередній перегляд і був незадоволений роботою, яку він робив. Якщо б ви могли пояснити, як саме ви можете зробити це більш задовільною роботою, це допомогло б!
user24601

Привіт, тепер доступна опція вмісту за замовчуванням, яка автоматично обрізає поля, все, що я можу зробити, це збільшити, що дратує, тому що я в кінцевому підсумку переміщую свої сторінки вбік замість вертикально під час прокрутки. Якщо ви коли-небудь використовували evince, є можливість приховати поля, чи є переглядач PDF, де така річ можлива?
Jaswin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.