2008 MacBook Air не може завантажувати OS X Snow Leopard USB Drive Drive


2

У мене є MacBook Air 2008 (MB003LL / A / MacBookAir1,1 / A1237 / 2142), і я намагаюся переформатувати його з OS X 10.6 Snow Leopard, використовуючи роздрібний інсталяційний образ DVD. snowleopard_10a432_userdvd.dmg відновлено на флеш-пам'яті USB за допомогою програми Disk Utility. Я не маю зовнішнього диска DVD для використання.

Всякий раз, коли я намагаюся завантажитися, я отримую знак «ні» після декількох хвилин очікування після логотипу Apple. Якщо я завантажую його в багатомовний режим, я отримую:

USBMSC Identifier (non-unique): AF429H02YE09000451 0x154b 0x7a 0x1100
AppleIntelCPUPowerManagement: initialization complete
Still waiting for root device
Still waiting for root device
Still waiting for root device

...і так далі.

Хто-небудь знає, як я можу вирішити цю проблему?

Відповіді:


3

Він не може знайти файли ядра. Коли ви вмикаєте Mac, переконайтеся, що ви натискаєте і утримуєте клавішу "Option", а потім вибираєте USB-флеш?

Якщо ви все ще відчуваєте труднощі, то створення флеш-накопичувача USB не пройшло так добре. Я припускаю, що у вас є хороший DMG зображення Snow Leopard DVD.

Ви не можете просто "скопіювати" або відновити зображення до USB-флеш-пам'яті, вам слід спочатку відформатувати і розділити його. Подивитися Як створити завантажувальний USB диск з ОС X Snow Leopard для хорошого підручника про те, як це зробити.

Після того, як ви закінчите, ви повинні мати можливість завантажуватися з флеш-пам'яті USB і встановлювати OS X.


Це те, що я роблю, і я тримаю Command + V для перегляду виводу під час багатовікового режиму, намагаючись завантажитися на флеш-диск, який виробляє вихідні дані у вихідному повідомленні.
Kale Muscarella

1
В порядку. Я надав деякі додаткові інструкції, як це здається, що ваш USB флеш-диск не може бути створений належним чином. Просто з цікавості, який комп'ютер ви використовували для створення завантажувального USB?
Allan

1
Ваше оновлене відповідь було рішенням, Алан, я не відформатував диск, просто повернувши образ DVD до диска. Дякую!
Kale Muscarella
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.