Mac книги Pro до Dell E2414H монітор питання


2

Я намагаюся з'єднати свій MBP з моїм монітором DELL. Я придбав адаптер HDMI до VGA (конвертер). коли я підключаю їх, мій MBP блимає та вимикається з перервами, а на зовнішньому моніторі нічого не підключено. Я перевірив і перевірив всі з'єднання, але не маю успіху.

Будь-які поради будуть дуже вдячні.


Якщо монітор Dell має роз'єм DVI, спробуйте замість VGA. Це означає придбання додаткових кабелів / адаптерів. Ви повинні відредагувати своє запитання, щоб включити модель MBP & amp; ім'я / номер монітора Dell.
IconDaemon

Відповіді:


1

Адаптери можуть бути вибагливими. Я мав неоднозначні результати навіть з оригінальними адаптерами Apple. Ви могли б подумати щось таке просте було б не сміливішим; просто купуйте, підключайте та йдіть на роботу. Це може бути сам адаптер, який дає вам проблеми, тому ви захочете повернути його і отримати іншу.

Однак, як було зазначено раніше, ви повинні використовувати порт DVI. VGA є аналогом і в той час як не "поганий" як такий, ви не отримуєте повну продуктивність вашого монітора за допомогою VGA, і ви можете вводити питання, як те, що ви відчуваєте, тому що DP до VGA адаптер повинен конвертувати цифрові відеосигнали до аналога. Тоді, що цікаво, монітор повинен перетворити аналоговий сигнал на цифровий.

Чому не просто переходити на цифрові пристрої від кінця до кінця?

Я особисто використовував цей кабель з чудовими результатами Порт міні-дисплея до DVI . Цей один є Thunderbolt сумісний також.

Чому це і не адаптер, а окремий кабель DVI? Я вважаю за краще мати одне підключення до кінця, оскільки більше з'єднань, які ви робите, означає більше помилок. Цей кабель працював для мене на декількох MacBook, iMac27 і планшеті Surface Pro 3.

Сподіваюся, це допоможе.


0

Дивлячись на специфікації монітора Dell E2414H, він має роз'єм DVI (цифровий). Вам потрібен адаптер Mini DisplayPort-to-DVI.

На жаль, здається, що Apple більше не продає такий адаптер (вони мали його минулого літа).

Дивлячись на Newegg, ось приклад потрібного вам адаптера.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.