MacBook Pro HDD пошкоджені файли та погані блоки? Знайти команду, що працює протягом 4 днів; Disk Utility повідомляє про відсутність помилок


2

Комп'ютер:

  • Кінець 2011 року MacBook Pro 13 "
  • Заводський жорсткий диск ATA (5400 RPM) 500 Гб

Проблема:

Кілька днів тому мій комп'ютер почав працювати дуже повільно - ледве міг виконувати найосновніші функції, такі як набір тексту.

Що я накоїв:

Я провів апаратний тест Apple (і довгий, і короткий), але з часом він завжди застигав (і нібито продовжував працювати протягом декількох годин), але не сказав, що саме тестує.

Я також намагався відремонтувати диск та дозволи в Disk Utility у режимі відновлення, але не виявив проблем із диском (хоча виправлено численні проблеми з дозволами).

Ніщо з вищезазначеного не допомогло вирішити.

Тому я спробував скопіювати деякі важливі папки, з якими працював (оскільки Time Machine перестав працювати кілька тижнів тому), і це не дозволило мені скопіювати деякі відеофайли, повертаючи помилки.

Прочитавши StackExchange, я запустив цю утиліту SMART, і виявилось, що у мене на жорсткому диску понад 100 поганих блоків, 40 000 файлів пошкоджено.

Просте запитання:

Я припускаю, що це означає, що мій жорсткий диск мертвий, і я повинен отримати новий?

Подальші питання:

Я дотримувався поради щодо іншого питання , щоб увійти до Терміналу:

find / -type f -print -exec dd if={} of=/dev/null bs=1m \;

Він працює вже 4 дні прямо без замерзання - але в публікації вище сказано, що він повинен замерзнути, коли потрапить у поганий блок. Здається, він переглядав усі файли на моєму комп’ютері та виділяв новий простір для поганих блоків.

Скільки часу я повинен чекати, коли це закінчиться?

Чи добре, щоб це тривало так довго? Чи варто дозволити це закінчити, чи я не повинен витрачати час і почати налаштування нового жорсткого диска?


ви отримуєте помилки io в system.log? можливо, це кабель, а не диск, тому жодні розумні проблеми не відображаються легко. але незважаючи ні на що, скопіюйте дані спочатку, а потім починайте возитися з ремонтом після.
неврастатичний

Відповіді:


2

У відповідь на ваше перше і просте запитання, так, ваш жорсткий диск вмирає і його потрібно замінити якнайшвидше. Тепер хороша можливість змінити його на SSD. Ось хороше відео на YouTube, яке показує, як це зробити.

Я не впевнений, чому б ви використовували dd для виправлення поганих блоків / секторів, коли DiskUtility має більш надійне рішення.

Завантажтесь у режим відновлення, утримуючи Command-R (або вимкніть компакт-диск або USB-ключ). Перейдіть у програму DiskUtility і на вкладці "Перша допомога" натисніть "Перевірити диск". Ви повинні отримати купу повідомлених помилок. Натисніть "Виправити диск"

Тепер ви не виправляєте диск сам по собі. Ви позначаєте погані сектори як непридатні, щоб там дані не записувалися.

Як тільки ви це зробите ... Резервне копіювання файлів на інший диск якнайшвидше


1
Дякуємо за ваші пропозиції: Я спробував Disk Utility у режимі відновлення, але там не виявлено жодних помилок. Я оновив питання з цим, а також з іншою справою, яку я спробував (апаратний тест Apple).
Ана Діаз

Чи можете ви виконати в Терміналі команду diskutil info disk0 | греп СМАРТ і скажи мені, з чим воно повертається? Просто виріжте і вставте текст курсивом. Також ви можете почати копіювати папки по черзі на зовнішній диск?
Аллан

Дякую, він повернувся перевіреним, і я копіював папки, але багато помилок повернення 36 та 43
Ана Діаз

Ця помилка не буде пов’язана з файлом .DS_Store, чи не так?
Аллан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.