Wi-Fi у My MacBook pro повільний, інші пристрої в порядку


15

Проблема полягає в тому, що WiFi на моєму MacBook настільки повільний, що він майже непридатний, і його можна порівняти з підключенням EDGE. Мій iPad та Nexus 4 працюють добре і не мають проблем із Wi-Fi, і сигнал сильний, навіть якщо я перебуваю у двох приміщеннях від маршрутизатора. Хтось має уявлення про те, якою може бути проблема?введіть тут опис зображення


2
багато ідей, тому допоможіть нам, надавши наступну інформацію: Утримуйте клавішу "alt", а потім натисніть на значок WiFi. Тепер відзначте / повідомте про RSSI, швидкість передачі та індекс MCS. Зазвичай це щось просте, як переповнення каналів, тому зміна каналу на маршрутизаторі це вирішує.
Ruskes

Ось ви йдете! сподіваюсь, що це допоможе
Даніеле C

2
Дякуємо, спершу поміняйте канал (на FritzBox), з 1 на 5 та тестуйте. Ваш MCS дорівнює 0 (нуль), він повинен бути як мінімум 3 або більше.
Ruskes

Відповіді:


16

Ваш MCS дорівнює нулю (0), що пояснить, чому ваш WiFi повільний.

Це може статися, якщо є переповнення каналів (не тільки від ваших пристроїв, але й від сусідів).

Ви можете просто змінити канал зараз на 1 - 5 і спробувати.

Або ви можете зробити швидкий аналіз каналів:

У прожекторі типу "Бездротова діагностика"

Клацніть на бездротову діагностику, щоб почати її.

Тепер на панелі меню натисніть на вікно - утиліта - сканування WiFi - сканувати зараз.

Сортуйте результат за каналом, щоб ви могли бачити, наскільки кривими є канали.

Відкрийте сторінку налаштування FritzBox та встановіть її на найменш зайнятий канал.

Якщо ви не знаєте як, відкрийте будь-який із перелічених нижче Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari.

У вікні адреси введіть 192.168.178.1, що має відкрити сторінку налаштування FritzBox.


Переповнення каналів було моєю проблемою, оскільки запропонована зміна каналу (з 1 на 5) негайно покращила ситуацію. @Allans відповідь також варто перешкоджати.
markdsievers

Спасибі людина. Це єдине, що працювало для мене після того, як я витрачав цілий день на пробування різних рішень. Відновив мій комп'ютер, не працював. Це постійне рішення чи потрібно змінити роутер? Крім того, чи є основою цього пристрою кількість підключених до модему пристроїв?
Анон

Що таке MCS і що означає значення?
LWZ

@LWZ дозвольте мені google, що для вас controleng.com/articles/…
Ruskes

2
Я не розумію з цієї відповіді, чому постраждали лише MacBook Pro, а не інші пристрої.
Марк Фішер

3

Виправлення, надане Buscar, є хорошим, але воно є лише тимчасовим.

Переповнення каналів - це проблема, яка стане тільки гіршою, а не кращою. Оскільки все більше і більше людей купують бездротові маршрутизатори, розширювачі діапазону та додаткові точки доступу для вирішення проблем з їх підключенням, вам не вистачає каналів.

Ручне налаштування вашого каналу сьогодні вирішить проблему вже зараз , але завтра, коли інші бездротові маршрутизатори зі своєю «Налаштуванням автоматичного каналу» раптом перейдуть на той, який ви створили, ви повернетесь до квадратного.

Є кілька речей, на які слід звернути увагу:

  • Отримайте дводіапазонний (або навіть тридіапазонний) маршрутизатор. Це дасть вам багато, багато, більше каналів для роботи. Перевага в тому, що частота 2,4 ГГц легко пройде через стіни, але буде дуже людно. Частота 5 ГГц буде відносно тихою (поки що), але має більше труднощів при проходженні стін. Ви сказали, що у вас всього дві кімнати ... 5 ГГц повинен мати можливість дістатися до вас без проблем. Мінус у тому, що вони дорогі. Ціни починаються від 150 доларів.
  • Запустіть кабель CAT5e. За ціною високоякісного маршрутизатора ви можете запустити краплю CAT5e між двома кімнатами за допомогою кабелю в стіні . Не запускайте патч-кабель 50 або 100 футів. Помістіть CAT5e на якийсь пленум та закінчіть належним чином. Це забезпечить приємне, міцне гігабітове з'єднання.

Я особисто зробив останнє, тому що у мене була така ж проблема, як у вас.

У мене на моєму столі Surface Pro 3 та iMac, які мають підключення CAT5e, і у мене немає проблем із підключенням. Коли я сканую свій Wi-Fi, у мене є близько 20 різних мереж, які борються за космос (я живу в кондо)

Навіть якщо ви хочете "плавати навколо" зі своїм MBP і не прив'язуватися до кабелю, ви все одно можете запустити кабель і підключити недорогий маршрутизатор або WAP, вимкнути потужність передачі антен і забезпечити хорошу мережу WiFi в тільки ваша кімната. (Я це робив у спальні для Kindle)

Одним з великих переваг є те, що підключення між моїми комп'ютерами та моїм Synology NAS означає дуже швидку передачу файлів. На те, щоб скопіювати 10 хвилин, зараз потрібно лише кілька секунд.


Оскільки є 15 каналів, пройде деякий час, перш ніж я закінчусь. Дякую за відповідь у будь-якому випадку
Daniele C

2
Але ви не можете реально використовувати ці 15 каналів, оскільки, наприклад, якщо ви вибрали канал 6, WiFi фактично додатково використовує прилеглі 4 канали: 4 + 5 + 6 + 7 + 8 одночасно. Ось так воно і працює . Ось чому на 2,4 ГГц на практиці ви будете використовувати канали 1, або 6, або 11.
hmijail оплакує відставку

0

Це трохи дурно, але я завжди підключаю свій робочий телефон, щоб зарядити його, і iTunes щоразу запитує, чи хочу я дозволити телефону підключатися до мого Mac. Я завжди вибираю "ні" і робив це також і сьогодні. Але якимось чином він все-таки підключився до обміну Інтернетом через usb і надав пріоритет цьому через наш офісний wifi ..

Я зрозумів лише після видалення wifi, щоб додати його знову, у мене ще був Інтернет: P Після відключення доступу до Інтернету на моєму телефоні знову стало швидко: P


1
У налаштуваннях мережі ви можете натиснути на маленьку гвинтик, а потім вибрати Встановити порядок обслуговування. Це дозволить вам забезпечити, що WiFi завжди має перевагу над USB тощо.
BlueC
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.