Створіть список відтворення пісень, що сподобалися / подобаються в Apple Music


12

Я слухав тему Apple Music, що з’явилася в iOS 8.4, і натискав маленьку кнопку серця на пісні, які мені сподобалися, припускаючи, що зможу знову знайти ці пісні.

Чи все-таки є список / список відтворення пісень, на який я натиснув кнопку серця?


1
Ніби смішні. Після натискання кнопки «подібні» вони означають, що більше ніколи її не відтворюю.

Відповіді:


4

Наразі багато людей роблять цю помилку, кнопка «подобається / любов» в Apple Music не для створення списку відтворення.

Там є, щоб налаштувати розділ «Для тебе» в Apple Music на ваш смак, щоб можна було краще запропонувати, яку музику слід спробувати далі.

EDIT

Як ви вказали у вашому коментарі, є можливість створити розумний список відтворення Lovedпісень в iTunes, однак це стосується лише тих пісень, які ви любили, які фізично знаходяться у вашій бібліотеці iTunes, тобто пісень, які ви купили або видобули з компакт-диска.

Це заплутано, але Lovedу вашій бібліотеці iTunes немає зв'язку з LovedApple Music.

EDIT 2

Я грав ще кілька, і мені вдалося змусити заставити Плейлист включити пісню, яку Lovedя завантажив для відтворення в автономному режимі в iTunes, а потім позначив її. Однак це не синхронізується з моїм iPhone через iCloud Playlist Sync.


Я знаю, що це налаштовано, але було б сенсом хоча б дати нам список oo. У iTunes (версії для настільних ПК) є якийсь варіант створити розумний список відтворення, який вибирає пісню, яка подобається / кохана, але це не здається робити що-небудь
Crizly

Я оновив вашу відповідь.
невідомий

Ви повинні "Додати до моєї музики", щоб пісня з’явилася у "Smart Playlist". Пісню не потрібно завантажувати у вашу бібліотеку, щоб вона з’явилася у списку відтворення, коли ви це зробите.
blogjunkie

1

Я зробив це в itunes, моєму найкращому рейтингу відтворення, відредагувати та вибрати вибране зі спадного списку :) Itunes на комп’ютері, а не Ipod / Phone

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.