хотіли б створити спогади, розмовляючи на комп’ютері та перетворюючи програмне забезпечення, перетворюючи мовлення в текст у такий документ, як MS Word


1

Мій 82-річний батько хотів би створити свої спогади, розмовляючи на своєму комп’ютері та маючи програмне забезпечення, перетворюючи мовлення в текст у такий документ, як MS Word. Спочатку я думав, що придбаю програмне забезпечення для свого ПК, щоб він розмовляв у мікрофон свого ПК, а програмне забезпечення дбало про перетворення його на мовлення. Розмірковуючи це далі, я зрозумів, що, можливо, за допомогою iPhone або iPad він може зробити щось подібне. Наразі він має робочий стіл ПК, ChromeBook як свій ноутбук і фліп-телефон як свій мобільний телефон. Чи було б більше сенсу для нього використовувати iPhone або IPad для цього виступу для перетворення тексту та яке додаткове програмне забезпечення (якщо воно є) буде необхідним?


Оскільки у нього вже є ПК і припускаючи, що він знає, як ним користуватися, то просто дістаньте йому Dragon 13 Home Edition . Зараз він продається за $ 74,99 і працює дуже добре і краще, ніж використання iDevice, де все, що продиктовано, передається з iDevice для транскрипції, а потім надсилається назад як текст, де додаткове редагування буде не таким простим, як використання встановленої версії на ПК, де все обробляється на ПК, передача не потрібна.
користувач3439894

Відповіді:


1

Мій Дідусь мав подібну потребу, він вручну писав свої спогади на папері, а потім хотів перетворити їх на самостійно видану книгу.

Найкращий спосіб зробити це - отримати когось, хто володіє хорошими знаннями англійської мови та швидко вводить це.

Програмне забезпечення для розпізнавання мовлення не є зручним для тих, хто не підходить до розуму, я б не припускав, що це простий спосіб користуватися комп’ютером. Вони також неймовірно неточні.

Я б заперечував, що на даний момент функції Google Voice та Apple Dictation мають кращу розпізнаваність, ніж провідний продукт на ринку, оскільки вони з часом дізнаються від своїх користувачів, коли більшість самостійних продуктів мають обмежені дані для роботи.

Однак варто спробувати, для OS X вам знадобиться Dragon Dictate Nuance для Mac, він працює, я спробував дві версії, але це не дуже добре. Це досить дорого, і вам потрібно буде придбати гарнітуру, вона не дуже добре працюватиме з мікрофоном низької якості або просто навколишнім мікрофоном на вашому Mac.

У них також є додаток на iTunes, яке безкоштовне, знову ж це добре працює, але не чудово.

Основне питання диктанту полягає в тому, що ви повинні вимовити всі розділові знаки, і часто слова не відповідають правилам, і це, в свою чергу, може переплутати його з наступними кількома словами, також дуже важко досить швидко придумати, що ви хочете сказати письмовою мовою.

На закінчення я чесно не рекомендую розпізнавання голосу, особливо якщо ви сподіваєтесь полегшити його. Я б запропонував, що він використовує iPad і набирає його, або ви сидите з ним, і він диктує його. Мій дідусь змусив маму зробити це врешті-решт, 3-4 місяці щотижневих зустрічей він був дуже радий, і вони мали чудову привід провести час разом.


Я використовую Nuance's Dragon Dictate v3 для Mac, і він чудово працює! Звичайно, у мене є гарнітура Bluetooth Plantronics Bluetooth, я проходив навчання, хоча це і не було абсолютно необхідним, але це має велике значення. Мій 95-річний батько також весь час використовує версію Windows, оскільки він справді ненавидить вручну вводити свій вік. Він почав використовувати його кілька років тому і взяв його, як другу природу, тож якщо він зможе освоїти його, то 82-річний батько ОП, мабуть, теж може.
користувач3439894

Я мушу сказати, що це дуже моя думка, коли я бачу, як бабусь і дідусь намагаються взагалі використовувати комп’ютер, не кажучи вже про фантастичне програмне забезпечення розпізнавання голосу. Також мікрофон відіграє величезну роль у якості програмного забезпечення, як і в навчанні ... Я б запропонував спробувати функцію Dictate в OS X і в iOS, але вона не розрахована на тривалий диктант, тому також спробуйте це додаток.
невідомо домен
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.