Mail.app не синхронізує папку небажаної з Gmail


1

Я запускаю Mail.app на Yosemite з кількома обліковими записами Gmail на IMAP. Все синхронізується відмінно, за винятком папок Junk: кожен раз, коли я використовую "Erase junk mail ...", повідомлення відразу ж видаляються з клієнта, але вони все ще відображаються в папці спаму Gmail.

enter image description here

Це не відбувається з іншими папками (надіслані електронною поштою): коли я видаляю елемент з однієї з цих папок, зміни синхронізуються з сервером. Вони також налаштовані так само в Mail.app:

enter image description here

Як я можу переконатися, що спорожнення папки "Небажана" в Mail.app видалило всі спами з веб-сайту Gmail?


Нормативний урод у мене змушує мене писати це: ваші налаштування відрізняються від рекомендованих Gmail. Подивитися support.google.com/mail/answer/78892?hl=uk
Jaime Santa Cruz

@JaimeSantaCruz правда, але 1) Мені не подобаються рекомендовані налаштування і 2) коли мова йде про небажану пошту, то єдиний параметр, що відрізняється, це автоматичне видалення, яке не впливає тут, навіть якщо я встановлюю його щось ще я бачу таку ж поведінку :)
user1301428

Тоді я піду до когось із рекомендованими налаштуваннями;)
Jaime Santa Cruz

@JaimeSantaCruz: D Просто мені подобається зберігати електронні листи на сервері, тому я все-таки використовую IMAP ...
user1301428

Відповіді:


1

У папках IMAP у папці GMAIL все ще є папка небажаної пошти? Якщо це так, вам слід вибрати його, а в папці поштової скриньки вибрати "використовувати як - & gt;


Ні, це не всередині теки GMAIL. Насправді, у мене немає навіть теки GMAIL, я просто маю папку "Вхідні", "Надіслані", "Небажана", "Сміття" та "Архів" у поштових скриньках у лівій колонці Mail.app.
user1301428

1
Це виглядає як помилка. Для мене це не працює. Як правило, інтеграція між Mail.app і Gmail завжди нестабільна.
Matthieu

1
Так, я згоден. Ну, якщо це трапиться з небажаною поштою, я не можу це заважати, оскільки вона автоматично видаляється на сервері через місяць. Краще, ніж інші папки :)
user1301428

0

переконайтеся, що префікс шляху IMAP встановлено на [Gmail]; або [Google Mail] у деяких регіонах. спершу спробуйте префікс Gmail. потрібні [дужки].

enter image description here

відкрийте програму "Пошта", виберіть папку "Спам" у вашому обліковому записі Gmail у бічній панелі поштових скриньок; потім на панелі повідомлень пошти виберіть Mailbox‣Use This Mailbox as‣Junk Mailbox. Ви можете / також можете зробити це для Чернетки, Архів, Надіслані та Кошик.

enter image description here


Якщо я додаю префікс шляху [Gmail] IMAP (який раніше був порожнім), всі мої папки Gmail зникають з бічної панелі в Mail.app
user1301428

власне, папки Gmail не зникли; коли ви вмикаєте префікс шляху IMAP, підтеки Gmail за умовчанням (папка "Вхідні", "Надіслані", "Небажана", "Сміття", "Чернетки" та "Архів") знову з'являтимуться (врешті-решт) на бічній панелі, вкладені під папками "Місцеві скриньки". після ввімкнення функції префікса IMAP програма Mail.app може зайняти деякий час, щоб завершити відновлення папок Gmail, особливо якщо у вашому обліковому записі Gmail є багато повідомлень. просто залиште програму Mail.app, поки вона не завершить роботу. це правильний спосіб налаштування Gmail у Mail.app.
user1082

Таким чином, я приділяю цю увагу, що Mail відновлює всі мої повідомлення, але після декількох годин все ще немає жодної папки на боковій панелі. Це здається занадто плавним, я міг би повернутися до того, що не використовувати префікс IMAP, оскільки не мають синхронізованої папки небажаної продукції, яка є найменшою з усіх зол.
user1301428
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.