MacBook Pro не визначає джерело живлення


2

My MacBook Pro (на початку 2009 року) не визначає, коли джерело живлення підключено та не заряджається. Він поводиться так, ніби блок живлення не був підключений до MBP. У нього залишилося 56% акумулятора і працює нормально.

Я також помітив, що дата була встановлена ​​ще до 2008 року.

Я намагався скинути SMC, але це нічого не змінило. Щоб скинути SMC, я маю

Я це робив 2 рази безрезультатно.

Оновлення 2015-07-22
Я помітив, що я можу зробити його зарядним, відключивши джерело живлення від обох розетки та розетки MBP та підключивши його назад. Зазвичай мені потрібно це зробити 2 або 3 рази, перш ніж він почне працювати і мені потрібно відключити його від хвилини-двох. Якщо я підключу його лише через 10 секунд, він не працює.
Це звучить як слабкий контакт джерела живлення або його кабелів, тому я також намагався згинати і струшувати кабелі та деталі, поки це не спрацювало, але це не мало ніякого ефекту. Таким чином, я припускаю, що це не вільний контакт.


що батарея повинна бути EOL?
Ruskes

@Buscar 웃 SD Акумулятор, здається, справно працює. Я можу користуватися комп’ютером, коли акумулятор живиться нормально. Раніше це тривало 2 год. Чи 3 год. Всього кілька днів тому.
Даніель С.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.