Як синхронізувати бібліотеку iTunes з моїм iPhone під час використання музичної бібліотеки iCloud для Apple Music?


12

Чи можна для мене ввімкнути iCloud Music Library, щоб я міг фактично використовувати Apple Music (зберегти доріжки та списки відтворення в список відтворення My Music), зберігаючи також можливість синхронізувати будь-яку музику, яку я придбав старомодним способом (завантаження, компакт-диски тощо) та додати до моєї бібліотеки iTunes?

Це так чортово прикро, що потрібно вмикати та вимикати музичну бібліотеку iCloud лише для того, щоб можна було синхронізувати музику на мій телефон під час використання Apple Music.


Я дивився і дивився і не можу знайти когось, хто сказав би, що це можливо, але милосердний оптимізм!
miken32

1
Я чекав місяцями, коли ця проблема буде вирішена .. Але я просто втомився .. Думаю відмінити службу Apple Music ..
Фідель Едуардо Лопес

2
@ FidelEduardoLópez У мене був відкритий квиток у Apple більше місяця. Минулого тижня я відкрив ще один. Ніхто в Apple навіть не може підтвердити, чи потрібно вам це чи ні. Це не синхронізація 101?
Жульєн

support.apple.com/en-us/HT204925 ось повідомлення від Apple, яке означає, що це можливо.
Жульєн

1
Apple Music здалася чудовою, поки я не зрозумів, що ця проблема означала, що я не можу додати музику, куплену в іншому місці, врешті-решт після дослідження вирішили, що мені доведеться повністю скасувати Apple Music. Дивна поведінка від apple, надішліть як ідеальний спосіб саботажу яблучної музики як продукту.
Колін Джек

Відповіді:


2

Гаразд, я думаю, що є спосіб це зробити, але це не мій кращий метод.

Коли для вашого пристрою iPhone або iOS увімкнено музичну бібліотеку iCloud, вам також потрібно буде переконатися, що вона включена для вашої бібліотеки iTunes на робочому столі. Після цього Apple автоматично завантажує вашу бібліотеку iTunes в iCloud. Потім ваша бібліотека iTunes з’являється на вашому пристрої iOS. Якщо ви хочете зберегти ці доріжки локально, потрібно зробити це в Apple Music на самому пристрої.

В основному, Apple покінчила з ідеєю синхронізувати музику локально за допомогою USB-кабелю, ви повинні це робити по ефіру за допомогою з'єднання для передачі даних або Wi-Fi. Дурний, що йому потрібно спершу пройти через iCloud-сервери Apple, а потім повернутися до вашого пристрою ...


Однак це не стосується проблеми. Увімкнувши музичну бібліотеку iCloud, ви не можете керувати тим, що синхронізується, в чому полягає питання. Єдиною перевагою музичної бібліотеки iCloud, яку я хочу та OP, є можливість зберігати музику з Apple Music на пристрої.
miken32

Хе, я ОП. Я згоден, що це не зовсім рішення, яке ми шукали. Я не бачу іншого способу зробити це. Якщо компанія Apple не перегляне, як користувачі можуть синхронізувати свою бібліотеку зі своїми пристроями (в чому я сильно сумніваюся, що вони будуть, оскільки вони Apple, і вони найкраще знають). Ви побачите всю свою бібліотеку на своєму пристрої (у "хмарі") і зможете вибрати, що зберегти на локальному рівні ... Я вважаю, що ви можете показувати лише збережені елементи на своєму пристрої, якщо це допомагає.
Fam

Ха-ха, я навіть не помітив.
miken32

Спасибі!!! Я перемикав комп’ютери і місяцями не знав, чому мій телефон не оновлюється. Так засмучує.
lmyers

2

Я погоджуюсь, що це великий біль для управління, і він клопоче мене з тих пір, як я його ввімкнув.

Коли це було сказано, я просто спробував це, і це спрацювало:

  • Вимкніть музичну бібліотеку iCloud на пристрої iOS
  • Підключіть до комп’ютера та синхронізуйте списки відтворення
  • Увімкніть бібліотеку iCloud Music на своєму пристрої iOS

Він не видаляє списки відтворення, які вже є; вони будуть об'єднані з вашими iCloud Playlists.


1
Це лише тимчасове рішення. Якщо ви знову спробуєте синхронізувати USB-кабель із увімкненою бібліотекою iCloud Music, вам це не дозволять.
Фам

1
Це працює, але фактичний вміст списків відтворення більше не синхронізується на ваших пристроях. все це дає вам одноразовий клон ваших iTunes плейлистів.
Жульєн

Я не можу відповісти тут, тому що я новачок у цій спільноті, але це працювало для мене. Sign out from your iTunes and you'll find the option to sync music and videos. Then go to your music section and select sync entire music library and BOOM!!це спрацює.
Дакш Гаргас

-1

Ви пробували це? (Всередині червоний квадрат)

введіть тут опис зображення

Ви можете згрупувати музику у списку відтворення та вибрати лише цей список відтворення для синхронізації Playlistзнизу.

Я ще не пробував цього, оскільки у мене є проблема бібліотеки Apple Music iCloud і я не можу зберегти музику в режимі офлайн.

Дайте мені знати, чи допомогло це вам!


5
Проблема полягає в тому, що коли включена музична бібліотека iCloud, ви нічого не отримуєте при натисканні на музику. Ви отримуєте порожній екран з написом "Увімкнено музичну бібліотеку iCloud". Більш нічого!
miken32

Я вже згадував, що не в змозі перевірити це. Голосування за відмову не було необхідним. Сподіваюсь, ви знайдете когось, хто може вам допомогти;)
St Silviu St

Downvote не потрібен був? Ви просто вводите сюди дезінформацію. Цю відповідь слід оскаржити.
Ніл

Дякую за те, що ви притримали мою відповідь. Ви можете просто зняти їх з рахунку;)
St Silviu
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.