MacBook Pro включається лише в певний час після чищення


0

Мій MacBook Pro працював нормально протягом минулого року. Два дні тому, коли я намагався чистити свій MacBook Pro сухою ганчіркою, я чув, як я чистив клавіатуру. З того часу моя MacBook не включається протягом певного часу.

Я спробував включити його до 2:00 (GMT + 5) і нічого не сталося, але коли я включу його після 3:00 (GMT + 5), він вмикається нормально. Коли я намагаюся включити його після обіду (після повернення з роботи), вона не включається. Це звучить дуже нерозумно, але я спостерігав це протягом двох днів. Я не роблю те, що сталося, або що робити з нею.

Звичайно, це не викликає проблем. Вона не вмикається, навіть якщо акумулятор повністю заряджений.

Відповіді:


1

Чи встановлено графік? Позначте пункт Налаштування & gt; Зберігач енергії. Подивіться на нижній праворуч під графіком. Ви не зробили прибирання за допомогою живлення? Ви натиснули комбінацію клавіш швидкого доступу? Нижче наведено коротку обговорення з деякими поширеними для перевірки. https://support.apple.com/en-us/HT201236 screenshot of Energy Saver window


У мене його вимкнули під час чищення.
Ali Shahid

Я думаю, що перевірив цей графік. Я знову перевіряю це.
Ali Shahid

Я перевірив це. Розклад не встановлено.
Ali Shahid

Я спробував скинути SMC. Тепер вона погіршилася. Не включається взагалі.
Ali Shahid
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.