Я отримую сірий екран після запуску 2006 року на MacBook Pro. жодні ключі не працюють. [зачинено]


2

Лише кілька днів тому (я фактично використовую інший комп'ютер деякий час), я запустив свою програму macbook 2006 у 2006 році, і через кілька хвилин я отримав білі діагональні лінії, хоча я все ще міг бачити малюнок робочого столу з головним меню та док, але натискання клавіш нічого не робило.

Після декількох запусків за останні кілька днів цей робочий стіл зник лише з білими лініями на сірому екрані, потім наступний запуск логотипа яблука мав діагональні лінії, а потім чорні лінії, і я просто запустив його знову, і я отримав чорні лінії, а потім праворуч на сірий екран.

Я бачив цю проблему раніше, і я не можу згадати, що це означає, і я сподіваюся, що вона може бути виправлена.

Це MacBook Pro 2006 року 15 ". У мене був замінений відеочіп кілька років тому.

Отже, тому що йому 9 років, інакше він працює чудово - за винятком того, що я розміщений на OSX 10.6.8 - мені цікаво, чи варто це виправити - залежно від того, що потрібно зробити.

Якщо це жорсткий диск, мені цікаво, чи варто його вийняти і замінити на твердий стан?

Будь-які думки? Про і раніше цього звук пуску був схожий на автомобільний акумулятор, який майже загинув, коли ви запускаєте його. дійсно повільно.

Відповіді:


0

Звучить так, ніби графічний чіп знову блимає, досить часто бачити, як ці блоки виходять з ладу знову і знову ...

На жаль, ви більше не зможете отримати його в сервісі, оскільки Apple зараз його класифікує як застаріле, тому деталі недоступні, хоча, можливо, eBay і т.д. ...

Є ймовірність, що ви могли б перевстановити ОС, щоб переконатися, що це помилка в апаратному забезпеченні, а не програмне забезпечення, але діагональні лінії є характерними для проблеми апаратного графічного чіпа, як ви бачили на цьому діапазоні машини.

Я б з нетерпінням шукав замінити машину в цей момент. Можливо, варто звернутися до менеджера в Apple Store і вказати, що він знову не вдався до відомих помилок і запитати, чи дадуть вони знижку на нову машину, оскільки вони цілком можуть це зробити як жест доброї волі.


1
Привіт і дякую за швидку відповідь. Я щойно запустив його ще раз, утримуючи клавішу ALT, і вона спрацювала нормально, і тепер уві сні.

Люди в центрі міста, які зробили заміну відеочипа, роблять безкоштовну діагностику. Тож я думаю, я візьму його і побачу, що вони знайдуть, і якщо це буде замінено. Зараз я не можу дозволити собі придбати інший Mac.

А як щодо ідеї заміни жорсткого диска на твердий стан?

На жаль! Ну, так і було. Я підняв капот, щоб перевірити, і він виглядав нормально близько 10 секунд, потім білі лінії, а потім чорні лінії.

1
@sunny я б не замінив диск на твердому стані, так, це швидше, ніж на вашому поточному диску, але я не думаю, що якщо ви матимете переваги завдяки процесору та поточній OSX, на якій ви працюєте
Jules
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.