Wi-Fi продовжує знижуватися на MBP 2015


2

Тому кілька днів тому я тільки що придбав новий MacBook Pro Retina на початку 2015 року, і спочатку все було добре. 2-3 дні тому я помітив дивну проблему - Wi-Fi продовжує знижуватися, як кожні 10-30 секунд, і це не проблема маршрутизатора, оскільки на інших моїх комп'ютерах Wi-Fi працює чудово. Наприклад, зараз я завантажував файл 35 Мб (швидкість завантаження 500 КБ / с), і швидкість піднімалася до 0 КБ / с як приблизно 5 разів, тому мені довелося вимкнути Wi-Fi на MBP і знову його включити. Потім швидкість пішла на 0, і мені довелося зробити те саме. Ця ж проблема виникає, коли я переглядаю - Safari з нізвідки не припиняє завантажувати сторінки, і мені потрібно почекати приблизно 30 секунд, поки wi-fi знову не почне працювати або мені потрібно вимкнути та включити Wi-Fi на MBP.

Що я спробував:

Вимкнення wi-fi та видалення цих файлів:

com.apple.airport.preferences.plist com.apple.network.identification.plist com.apple.wifi.message-tracer.plist NetworkInterfaces.plist preferences.plist

з / Бібліотека / Налаштування / SystemConfiguration /

Це не допомогло. Я також намагався забути мережу, в якій я працював, і знову підключитися до неї, але це теж не вийшло. Atm У мене немає можливості перевірити, як працює мій MBP в інших мережах Wi-Fi. Я встановив останню версію Yosemite.

ставка tx


Чи можете ви поділитися своїми даними Wi-Fi з нами? RSSI, MCS, швидкість передачі тощо ... якщо у вас є кабель Ethernet, ви пробували?
Ruskes

Як я можу отримати всі ці дані? І ні, я не пробував кабель Ethernet, тому що у мене немає локальної мережі -> Адаптер Thunderbolt :(
Arnas

Дякую, тепер, коли я бачу ваші номери Wi-Fi, я видалю свою відповідь. Ваш показник Tx знаходиться на нижньому рівні з 11 (але це має працювати), коли ви робили цей знімок екрана. Сила вашого сигналу відмінна. Тож причина буде в іншому місці.
Ruskes

Поверніться до екрана налаштування маршрутизатора і подивіться, чи можете ви змінити режим PHY з 802.11g на щось інше.
Ruskes

Так, я можу змінити його з 802.11b / g (змішане) на 802.11g або 802.11b
Arnas

Відповіді:


3

Зазвичай, коли підключення Wi-Fi все ще активне, але дані не надходять, це свідчить про переповнення Chanel (для багатьох пристроїв / користувачів на одному каналі).

Якщо Wi-Fi відключається, це може бути з інших причин. Але оскільки ви говорите про швидкість, що спадає ...

Якщо показник MCS дорівнює нулю (0), то переповнення каналів є проблемою. MCS має бути не менше 3 або більше.

Щоб побачити вашу, утримуйте клавішу "alt" і натисніть на значок WiFi. (це те, що у мене є)

wifi

Найпростіший тест (виправлення) - це змінити Chanel на маршрутизаторі.

Ви також можете зробити аналіз каналу WiFi, щоб дізнатися, а потім вибрати менш переповнений канал.

Щоб змінити канал Wi-Fi на маршрутизаторі Pirelli DRG A125G:

канал


Але чому macbook єдиний, хто бореться з wifi? Інші 3 ноутбуки працюють просто чудово.
Арнас

Добре запитання, але спробуйте мою пропозицію (це зробити дуже просто) і побачити результат. Також ви не поділилися налаштуваннями Wi-Fi, щоб мати змогу надати більш детальну відповідь.
Ruskes

Гм, які налаштування Wi-Fi ви хочете? Я нічого не змінив, тому вони за замовчуванням. До речі, мені не вдалося знайти, як мені змінити канал на маршрутизаторі Pirelli DRG A125G. :(
Арнас

Використання пропускної здатності змінюється, тому якщо у вас є всі 4 пристрої, що використовують повну потужність, на одному з них ви можете побачити падіння швидкості. Чому на новому Mac? Просте ... переконайтеся, що інші не завантажують з'єднання одночасно.
Ruskes

Банкомати використовують лише wi-fi, і проблема все ще існує. Це не так.
Арнас

0

Давайте перевіримо ваші налаштування Wi-Fi Macbook та можливе джерело проблем.

Ми встановили, що у вас хороший сигнал Wi-Fi та низький рівень шуму.

Якщо вони залишаються постійними (більш-менш), проблема може бути в:

Відкрийте мережу у своїх системних налаштуваннях та натисніть кнопку Додатково:

Спочатку перевірте, чи ваш WiFi (ім’я) знаходиться вгорі списку WiFi (імен). Тут я не знаю, чому ви використовуєте IP-адресу, а не ім'я SSID вашого маршрутизатора.

Перейдіть на вкладку DNS. Запишіть поточний номер. (це має бути щось на зразок 192.168.1.1) Тепер натисніть на знак плюс (+) і додайте сервер Google DNS 8.8.8.8, а другий - 8.8.4.4. DNS використовується для спрямування вашого з'єднання на потрібний сайт, який ви хотіли перейти, але він може пройти довгий шлях (повільний) або короткий шлях (швидкий). Перемістіть ці два числа вгорі списку (над своїм номером).

Вкладка 802.1X повинна бути порожньою.

На вкладці «Проксі» не повинно бути нічого встановленого

На вкладці «Обладнання» слід встановити значення «Автоматично» та показувати 1500 MTU.

Тепер ми можемо зробити тест, змінивши вкладку апаратури на ручну та встановивши MTU на 1453. MTU - це розмір пакету для WiFi.


Зробив все так, як ви сказали. Після перегляду, як 1 хв, я спробував відтворити відео на youtube, і воно продовжувало завантажуватися. Потім я спробував зайти на google.com, і він не міг його також завантажити. Все почало працювати знову після приблизно 30 секунд.
Арнас

Гаразд, давайте зробити тест на витривалість. Відкрийте програму під назвою Terminal (у папці Application / Utility). Тепер скопіюйте наступне або введіть "ping 8.8.8.8" і натисніть Enter і дайте йому працювати протягом 3-5 хвилин. Дотримуйтесь звітного часу. Що ви робите, це надсилання невеликого файлу в Google і отримання відповіді, зазначеної у відображеному часом. Час повинен залишатися приблизно постійним і не перевищувати 200. Після того, як ви переглянете і зупините його, натисніть "ctrl + C"
Ruskes

Ось результати: pastebin.com/VN65P7c2 Перший тайм-аут був після того, як я відвідав Facebook приблизно 2 секунди, а потім натиснув на посилання на YouTube. Веб-переглядач відкрив посилання youtube, і коли відео почало завантажуватися, час вимкнено Wi-Fi. Після цього я закрив веб-переглядач і нічого не робив, але, як ви бачите, все одно є ще декілька вихідних.
Арнас

Ой, я спробував цей акуратний трюк: pastebin.com/uq1P2taM, і ось результати: pastebin.com/tJ7T71Tw Я весь час переглядав мережу, дивився відео на YouTube і т. Д., І у мене було лише кілька вихідних . Я використаю свій mac для трохи більше, і я повідомлю про результати завтра.
Арнас

Приємно, тому у вас виникла проблема з мережевим профілем, я думав, що ви її видалили вже один раз. Але це, здається, працює зараз :)
Ruskes
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.