Низька / без витрат, крос-платформні альтернативи iSCSI і Fibre Channel


3

(Мій варіант використання використовує моє RAID-сховище на робочій станції Linux для зберігання резервних копій Time Machine і інших даних)

Я досліджував варіанти iSCSI, вони GlobalSAN і XtendSAN. Обидва є надмірно дорогими, на $ 119.51 та $ 261.85 відповідно, під час написання.

Оскільки не існує жодних безкоштовних і недорогих ініціаторів iSCSI для OS X (існує ініціатор FOSS iSCSI для OS X, але в даний час він недостатньо розроблений для реального використання), я шукаю реальну альтернативу.

Будь ласка, не пропонуйте протоколи обміну файлами, такі як SMB, AFP і NFS. Я спробував їх, і вони не працюють, тому що права доступу до файлів повинні безпосередньо керуватися операційною системою машини, на якій працює служба Time Machine.

Відповіді:


3

існує відомо обхідний шлях, який використовує стару версію програмного забезпечення Droboshare Dashboard, яке включає в себе ініціатор CLI Xtend SAN iSCSI, написаний на Java:

Завантажте та встановіть Droboshare Dashboard 2.6.2 яка є останньою версією, що містить ініціатор Atto iSCSI. Завантажте та встановіть Java.

Видалити / перейменувати файл /usr/sbin/xtendsan/.iqn.filter або замінити вміст / додати рядок з назвою назви:

Вміст вихідного файлу виглядає так:

iqn.2005-06.com.datarobotics
iqn.2005-06.com.drobo

Основним додатком для використання є "xtendsancli" як суперкористувача. Enter sudo xtendsancli щоб отримати список можливих команд.

А ось базовий сценарій для підключення до цілей iSCSI:

#!/bin/bash

serverAddress="${1:-127.0.0.1}"

if [ -x /usr/sbin/xtendsancli ] ; then
 for target in $(/usr/sbin/xtendsancli discoverTargets -address $serverAddress -verbose | grep ^iqn); do
  /usr/sbin/xtendsancli logoutTargets -verbose -address $serverAddress "$target"
  /usr/sbin/xtendsancli removeTargets -verbose -address $serverAddress "$target"
  /usr/sbin/xtendsancli addTargets -address $serverAddress "$target" -autoLogin Yes
  # works even if no security is set on server
  /usr/sbin/xtendsancli loginTargets -address $serverAddress "$target" -autoLogin Yes -security CHAP,TargetUserName=username,TargetSecret=password
 done
else
 echo "no file"
fi

Замініть x.x.x на реальну IP-адресу вашого сервера. Зробіть скрипт виконуваним з sudo chmod +x scriptname.sh і запустити його з sudo scriptname.sh.
Якщо у вас ввімкнено CHAP, замість "-security NONE" з "-security CHAP, TargetUserName = ім'я користувача, TargetSecret = password".

Протестовано за допомогою 10.9.5 Mavericks / Java SE Runtime Environment 1.7.0_71 / Java для OS X 2014-001.


Додаток для OS X 10.11 El Capitan

Щоб інсталювати Droboshare Dashboard 2.6.2 і використовувати ініціатор Atto iSCSI, потрібно завантажити та встановити Java для бета-версії OS X 2015-001 .

Потім потрібно вимкнути режим без коренеплодів, щоб мати можливість змінювати / usr / sbin / наступною командою:

sudo nvram boot-args="rootless=0";sudo reboot

Після перезавантаження встановіть Droboshare Dashboard 2.6.2 і перезавантажте знову.

Після зміни /usr/sbin/xtendsan/.iqn.filter, як описано вище, ви зможете використовувати ініціатор iSCSI, як у Mavericks або Yosemite.

Протестовано з 10.11 El Capitan Public Beta / Java для бета-версії OS X 2015-001.


Хоча це виглядає як робоче рішення, я не можу дати йому сертифікацію "працює на моїй машині" через машину Я планую використовувати ініціатор 10.11, який ще не підтримує застарілу Java 6 runtime (яка здається для запуску демона / usr / sbin / xtendsan / iscsid). Я прийму цю відповідь, оскільки вона була протестована з не-попередньою версією OS X.
andonuts

@andonuts Я знайшов другу безкоштовну (попередню альфа) -апп: ініціатор iSCSI які можуть бути засновані на ініціаторі iSCSI FreeBSD. Але після компіляції я не змусив його працювати належним чином.
klanomath

Я спробував, і я отримую паніку ядра, коли я намагаюся увійти в ціль iSCSI.
andonuts

@andonuts додав опис того, як отримати ініціатор Atto iSCSI, що працює в El Capitan.
klanomath

1

Drobo Dashboard припинив виявлення мого Drobo FS800 iSCSI після оновлення до OS X El Capitan. Щоб виправити це, мені довелося відключити захист системної цілісності (SIP), а потім переінсталювати JAVA OS X & amp; Drobo Dashboard 2.6.2.

Такі кроки, які необхідно виконати знову ...

 1. Перезапустіть OS X і перейдіть у режим відновлення, натиснувши Cmd + R.
 2. Термінал запуску та введіть: csrutil disable [Щоб зробити 100% впевнені, що його вимкнено, виконайте csrutil status і переконайтеся, що він читається вимкненим.]
 3. Перезавантаження в нормальну OS X.
 4. Встановіть JAVA для OS X ( тут ).
 5. Встановити Drobo Dashboard 2.6.2 ( тут ).
 6. Оновлення Drobo Dashboard, якщо хочете.
 7. Увімкнути csrutil знову.

СПАСИБІ! Після виконання 7-крокової процедури, зазначеної вище, наш Drobo Pro Volume знову встановлюється під 10.11 (навіть після оновлення Drobo Dashboard до 2.7.1). Ваш чудовий відгук ВІДБУВАЛА нас на 89 доларів готівкою!

0

Ініціатор SNS GlobalSAN iSCSI для El Capitan становить лише $ 89 USD. Також доступні знижки на закупівлю студентів і масових товарів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.