Перевстановіть Yosemite на Macbook Air


0

Я купив Macbook з Lion, який я оновив до Yosemite. Тепер я хочу перевстановити Yosemite з stratch. Яку версію Mac OS буде встановлено, якщо я слідую цієї інструкції (Кнопки Command (⌘) і R).

Чи буде він встановлювати Lion (який був встановлений на моєму Mac Air, коли я його купив) або буде завантажена остання версія - Yosemite?

Як встановити Yosemite з нуля?

Відповіді:


1

Від OS X: Про відновлення OS X

Яку версію OS X інсталює OS X Recovery?

  • Якщо ви використовуєте систему відновлення, збережену на диску запуску, щоб переінсталювати OS X, вона інсталює останню версію OS X, попередньо встановлену на цьому комп'ютері.

  • Якщо ви використовуєте відновлення Інтернету для повторної інсталяції OS X, вона встановлює версію OS X, яка спочатку постачалася з комп'ютером. Після завершення інсталяції використовуйте Mac App Store встановити пов'язані оновлення або новіші версії OS X, які ви раніше придбали.

Таким чином, доки локальний розділ відновлення диска буде цілком збережений, він буде встановлюватись, на даний момент, OS X Yosemite 10.10.4.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.