Мій MacBook Air отримує повідомлення з телефонів моїх батьків. Я хочу, щоб він отримував повідомлення лише з мого телефону!


0

У моїй родині є однаковий Apple ID, щоб запобігти плутанині. Він працював і раніше, проте кожен раз, коли ми додаємо новий пристрій, ми боремося з цією проблемою. І як би це не було досить засмучуючи, повідомлення, які тато надсилає моїй мамі, з’являються на моєму Macbook, коли я надсилаю повідомлення моїй мамі. Я також отримую телефонні дзвінки своєї мами на MacBook і iPhone 6. Я вже перевірив налаштування на всіх зазначених пристроях, і жоден з них не ввімкнув обмін повідомленнями iCloud. Крім того, на всі пристрої можна зв’язатися лише одним номером / електронною поштою, і жоден з них не поділяє нічого, крім Apple ID. Допомога була б дуже вдячна! Дякую!


3
"У моєї всієї родини є однаковий Apple ID, щоб запобігти плутанині". Ви маєте на увазі, що у всієї вашої родини однаковий яблучний СТВОРИТИ заплутаність Appleid не призначені для спільного використання між людьми ... лише на кількох пристроях для одного користувача. Вони роблять сімейний обмін, щоб подолати яблучні.
Тайсон

Ідентифікатори Apple не повинні (або дозволено) ділитися ними. Краще створити окремі ідентифікатори Apple і подивитися на спільний доступ до сім'ї
Downgoat

Всі поради тут є абсолютно здоровими, обмін рахунками - це шлях до хаосу ... просто надати посилання для спільного доступу до сім'ї - Золоте правило - це "один рахунок на людину".
Tetsujin

Відповіді:


4

У світі Apple, якщо ви використовуєте той самий Apple ID, ваші повідомлення та інформація поділяються на різних пристроях. Ось чому ви бачите повідомлення, надіслані членами вашої сім’ї на вашій macbook.

Я б радив вам створити окремий Apple ID для кожного користувача або відключити iMessage з їх персональних пристроїв. Так що пристрій, відключений для iMessage, не синхронізував повідомлення на пристроях.

Сподіваюся, це допомагає!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.