Як розгрупувати компіляції на iPhone Music?


2

У моїй музичній бібліотеці у мене є кілька альбомів "компіляції" або альбомів з більш ніж одним виконавцем.

У додатку iTunes на своєму комп’ютері я можу вимкнути параметр "Групові компіляції" для розгрупування компіляцій у моїй бібліотеці; Іншими словами, ці пісні відображаються під певним виконавцем, а не під "Різними виконавцями".

Однак це не так у мого iPhone. У моєму додатку "Музика" ці композиційні пісні не відображаються під відповідними виконавцями; вони відображаються на вкладці "Компіляції".

Чи є спосіб вимкнути налаштування "Групових компіляцій" на iPhone, як це можна зробити в iTunes?

Відповіді:


1

Відповідь fingaz не зовсім коректна - про них говорять, коли ви знімаєте прапорець "Компіляція" у вікні Отримати інформацію в iTunes, не вимикаючи "Групові компіляції".

Коротка відповідь - ні, принаймні, зараз не. Якщо ви хочете, щоб вони не групувалися як окремий "художник", вам потрібно буде змінити метадані в iTunes таким чином, щоб вони більше не були компіляцією. Якщо це функція, яку ви хотіли б бачити в додатку "Музика", ви можете самі сказати Apple на цій сторінці .


0

Музика синхронізується з комп'ютера, а iPhone просто імітує бібліотеку комп'ютерів. Після внесення цих змін на комп’ютері вам потрібно буде знову синхронізувати iPhone з комп'ютером.

Причина, по якій немає рішення в телефоні, полягає в користувальницькому інтерфейсі, що не включає параметр редагування метаданих, що саме змінюється на комп'ютері. Я особисто вважаю, що це може перекрутити інтерфейс, особливо з Apple Music тепер доступними.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.