Mac OS X Yosemite використовує занадто багато оперативної пам'яті ... Чому? [дублікат]


1

На це питання вже є відповідь тут:

Я думаю, що це проблема, ймовірно, через цю програму CleanMyMac 3, яка каже, що у мене є лише 100 Мб від моїх 8 Гб, і коли я натискаю на "Безкоштовно", я отримую більше 3 ГБ вільної оперативної пам’яті, щоб знову заповнити її через деякий час. Єдине, що відчуває себе повільно в моїй системі - це коли я вмикаю ефекти прозорості, мінімізація та перетягування вікон додатків здається зовсім повільними (відставання).

Я спробував встановити свіжу копію Yosemite, і це було плавніше, і відставання минуло, але я маю використовувати цю систему, щоб відновити її. Тому я думаю, що деякі програми викликають цю проблему?

Монітор активності

Як ви бачите, лише 100 Мб оперативної пам’яті безкоштовно!

Від CleanMyMac 3

Мої характеристики Mac:

введіть тут опис зображення

Звіт EtreCheck за рекомендаціями: http://pastebin.com/rxuGqef6


Чому ви вважаєте, що це проблема? Ваша оперативна пам’ять може бути використана і забезпечити процесору швидкий доступ до даних.
Містер Мел

Система завжди намагатиметься використовувати максимум пам'яті (в чому сенс невикористаної оперативної пам’яті).
Ruskes

Додав більше деталей до мого запитання
Dave G

@patrix може бути різниця між використанням Mavericks та Yosemite RAM, тому я вважаю, що це не буде дублікатом.
Раскес

В даний час ніщо не вказує на те, що питання не відрізняється від питання, пов’язаного з пов'язаним запитанням (в основному, помилковим уявленням про те, що означає "використання занадто багато оперативної пам'яті"). Дейв, як уже запитували в першому коментарі, чому ти робиш свої скріншоти вище, щоб вказати на проблему? Тиск пам'яті низький / зелений, для додатків використовується 5,4 ГБ з 8, для кешу - 2,5 ГБ (що фактично прискорює роботу системи).
nohillside

Відповіді:


2

Безкоштовна оперативна пам'ять витрачається на марну пам'ять. Він електричний, незалежно від його вмісту.

На екрані екрана ви знайдете 2,52 Гб кешу [1] , 0,375 Гб стисненої пам’яті та 0,574 ГБ свопу.

2,52 Гб кешу буде призначено процесам, які вимагають більше пам'яті. Різниця між "новим" способом і "старим" способом полягає в тому, що вміст "звільненої" пам'яті відслідковується.

Програми, які "звільняють" пам'ять, просто змивають кеш-пам'ять - це означає, що операційна система забула, що було в пам'яті (фактичний вміст не очищено), і всі запити попередньо кешованих елементів повинні чекати завантаження даних з диска . Зазвичай ви не помітите цього штрафу в значній мірі, але система буде відчувати себе повільніше.

Менше ніж gb своп - це нічого, але якщо ви бачите, що це число збільшується, коли кеш-пам'ять майже до нуля (що повинно показувати жовтий або червоний тиск пам’яті) - це знак того, що щось викликає великі вимоги до пам’яті.

Що стосується стисненої пам’яті, то процесори зараз настільки швидкі, що її насправді швидше стискати та розпаковувати дані, ніж чекати завантаження даних з диска. Зі збільшенням тиску в пам'яті ОС буде стискати пам'ять, щоб відповідати вимогам, а не міняти місцями.

Для отримання додаткової інформації про розуміння того, що показує Монітор діяльності, див.

Монітор активності: визначте, чи може ваш Mac використовувати більше монітора оперативної пам'яті
: перегляд використання пам'яті

1 https://en.wikipedia.org/wiki/Cache_(computing)


0

Намагайтеся уникати використання Chrome, Safari досить добре працює на Mac OS X Yosemite. Якщо це все-таки проблема, ви можете спробувати відновити NVRAM та SMC, щоб побачити, чи допомагає вона усунути проблему. Однак потрібна додаткова інформація про те, чому ваш Mac використовує стільки оперативної пам’яті. Використовуйте etrecheck (google it) та опублікуйте журнал тут.

Інструкції щодо скидання Nvram та SMC: https://support.apple.com/en-au/HT204063 https://support.apple.com/en-au/HT201295


Будь-яке джерело, чому слід уникати Chrome?
туш

Я використовую хром для плагін VPN Shadowsocks, встановленого всередині Chrome. Один клік та його ввімкнено для Chrome також плагін Mailchecker для Gmail, який додає кілька облікових записів Gmail та повідомляє про вхід. Чи є такі плагіни і на Safari?
Дейв Г

@oarfish - швидкий пошук у Google, і ви можете бачити, що хром швидко їсть пам'ять, особливо якщо у вас є багато вкладок або розширень або грає флеш. Використовуйте хром лише в тому випадку, якщо веб-сторінка виглядає зламаною на сафарі або не завантажується належним чином.
peekaboo

@DaveG не знайомий з тими плагінами. Дейв вибач
peekaboo

Використовуйте хром лише в тому випадку, якщо веб-сторінка виглядає зламаною на сафарі або не завантажується належним чином. - Я думаю, що це нерозумно, доки ти не відчуваєш тиску пам'яті, слід користуватися браузером, який віддає перевагу. Але це тут поза темою.
морська риба

0

Гаразд, потрібно переглянути всю картину.

За старих часів (не так давно) доводилося переживати, щоб зберегти вільну оперативну пам’ять.

Зараз системи днів роблять навпаки. Вони використовують повну доступну оперативну пам’ять, але потім керують нею, щоб система працювала з максимальною ефективністю = тиском пам'яті.

Якщо ви подивитеся на стиснуту оперативну пам’ять, це файли, які ви використовували, але не використовуєте в даний час (тому вона стискається, але все ж є для швидкого доступу

Тиск у пам’яті зеленим (хороший знак).

На що слід звернути увагу, це SWAP, тобто коли система використовує жорсткий диск як розширену оперативну пам'ять, коли недостатньо оперативної пам'яті. З сьогоднішніми SSD накопичувачами, які майже не помітні за швидкістю обробки (не так це на жорстких дисках). Ваш SWAP мінімальний.

Тепер давайте подивимося на великих споживачів.

  • Завдання ядра - майже нормальне

  • SystemUIserver - шлях до високої? (щось тут не так)

  • відкриття - шлях до високого? це ваш прожектор (індексація диска)

  • Google Chrome використовує майже 1 Гіг оперативної пам’яті (комбінований), але це нормально залежно від кількості відкритих вкладок.

Давайте спробуємо виправити проблему з вашим системним драйвером. Іноді це спричинено додатковими рядами меню.

У Терміналі використовуйте killall -KILL SystemUIServerта перевірте, чи зменшиться споживання пам'яті. Якщо ні, вам потрібно відключити деякі додаткові рядки меню.


- SystemUIserver- шлях до високого? (щось тут не так) Це пов’язано з такими програмами інтерфейсу, як BetterSnapTool? - відкриття- шлях до високого? це ваш прожектор (дискова індексація) У мене також встановлено додаток Альфреда на моєму, ви думаєте, що викликає цю проблему? Щодо панелі меню, я не впевнений, якщо ви говорите про зону біля годинника (у мене там працює багато програм для меню) або з меню правої кнопки миші?
Дейв Г

так, рядок меню, де годинник. такі речі, як bettersnaptool і alfred, будуть споживати багато вашої оперативної пам’яті. Я не знаю, чому ваш прожектор так працює, потрібна додаткова інформація.
Ruskes

запустіть це додаток etresoft.com/etrecheck, яке дасть вам інший погляд на вашу систему.
Раскес

Дякую за пораду: тут доповідь pastebin.com/rxuGqef6
Дейв Г

Дякуємо за звіт. Ви хочете обговорити цей звіт і проблеми в окремому протекторі? Це робиться на основі позитивного відповіді на голоси. Ви можете бачити, що Google Chrome з'їдає 1/4 вже :), намагайтеся не залишати відкритими стільки веб-сторінок. Я б припустив, що у вас відкрито більше 20 вкладок.
Ruskes
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.