Класичний аварійний запуск 120gb hardrive


0

Коли я вмикаю iPod, я отримую червоне коло з символом X, який повідомляє мені зв’язатися зі службою підтримки Apple. Я отримав доступ до діагностики, і коли я намагаюся запустити будь-який тест жорсткого диска, на дисплеї написано (не вдається відкрити пристрій) ПОМИЛКА! Діаг. Зупинка Я впевнений, що мій жорсткий диск - тост, і я знаю, як замінити жорсткий диск, але як завантажити програмне забезпечення? коли я підключаю його до Itunes на комп’ютері, завантажуватиме програмне забезпечення під час синхронізації? чи мені потрібно завантажити програмне забезпечення з Apple?

Відповіді:


1

Якщо ви можете замінити жорсткий диск вашого iPod classic іншим жорстким диском на інший iPod classic 120 Гб, то вам слід добре. ОС буде автоматично включена. Якщо ні, він завантажується автоматично через iTunes. Той самий випадок трапляється, якщо на жорсткому диску, що заміняється, є старіша версія прошивки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.