Аксесуари до апаратних засобів Apple чи сторонніх виробників? [зачинено]


0

Я працюю на MacBook Air 13 "

Мені потрібна бездротова клавіатура, якою я збираюся користуватися щодня. Час від часу мені потрібно перевірити деякі компакт-диски чи DVD-диски - здебільшого я знімаю резервні копії фотографій, знятих камерою та телефоном на компакт-дисках, тому також планую придбати портативний DVD-програвач та компакт-диск, який може працювати з MacBook Air.

Apple має як обладнання, так і обладнання

  1. Apple Wireless Keyboard - посилання
  2. Apple USB SuperDrive - посилання

Як ви, мабуть, знаєте, MacBook Air має лише 1 USB-порт з кожної сторони, і багато зовнішніх записів DVD та CD поставляються з 2-USB кабелем. Я не берусь про бездротовий CD / DVD-записувач, лише USB-запис.

Мені потрібна ваша пропозиція і для клавіатури, і для запису.

Чи варто йти вперед і купувати Apple, чи є на ринку доступні кращі г / ш, сумісні з MacBook Air?

Дякую.

Відповіді:


0

Я використовую клавіатуру Apple Bluetooth протягом ~ 5 років, і я дуже задоволений цим. Він досить міцний, і навіть після такого тривалого часу та ~ 8 годин щоденного використання я не помітив жодних суттєвих ознак зносу. Однією з переваг є те, що це та сама розкладка клавіатури, що і на MacBooks, що може бути зручніше при перемиканні між зовнішньою та вбудованою клавіатурою. Недоліком є ​​те, що він не має фонового освітлення, але він дійсно має значення, якщо ви працюєте в досить темному середовищі. Я також побачив клавіатуру Logitech у Best Buy одного разу, яка виглядала майже точно як клавіатура Apple Bluetooth, за винятком того, що це пластик, а не алюміній; ціна була приблизно однаковою, і вона майже відчувала себе такою ж; однак я не можу нічого сказати про його довговічність.

Редагувати:

Я забув згадати, що пару разів проливав по ній воду, і одного разу це було півсклянки коксу. Я вимкнув її, вийняв батарейки і поклав її під проточну воду в мою раковину приблизно на 10 хвилин (я побоювався, що вона буде липкою, якщо вона все-таки працюватиме згодом). Далі я дав їй висохнути протягом приблизно 1 1/2 тижня і замість цього застосував запасну механічну клавіатуру (яку я теж дуже люблю). Однак з часом Bluetooth клавіатура Apple виявилася непоганою.

Вибачте, я не можу коментувати пристрій CD / DVD: я не користувався жодним десятиліттям.


Дякую. Мені не потрібно фонове підсвічування. Отже, я думаю, я віддаю перевагу бездротовій клавіатурі Apple. До речі, я брав про зовнішній накопичувач USB, а не бездротовий привід CD / DVD.
IM-JM
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.