Як не імпортувати дублікати із спільного альбому Фото


14

Коли я імпортую фотографії із спільної бібліотеки, або з мого власного сімейного альбому, або з одного спільного з іншими користувачами iOS, вони імпортуються, як очікувалося. Я не можу їх знову імпортувати.

Однак, якщо ви ділитесь фотографією у спільному альбомі самостійно (наприклад, походить із Photos.app на моєму Mac), ви можете імпортувати цю фотографію ще раз у свою бібліотеку. Отримана в двох копіях фотографія.

Це відбувається в програмі Mac OSX Photos, версія 1.0.1 (215.65.0).

Мені відомо, що "дублікат" у технічному визначенні може бути неточним; імпортна фотографія в цьому випадку матиме інше ім'я файлу та має меншу роздільну здатність. Але з функціональної точки зору це дублікат.

Чи є якийсь спосіб уникнути імпорту цих дублікатів, тому раз у раз я можу сміливо вибирати та імпортувати купу зображень із спільної бібліотеки, не потребуючи очищення дублікатів після цього?

Зауважте, що я бачив подібне старе питання , яке стосується лише iPhoto.

Оновлення 11 січня 2016 р . Це все ще проблема з останньою версією Photos v1.3 (350.23.0)


1
хороший момент з технічного та функціонального! +1 від мене
Ruskes

Я рекомендую продукт, щоб знайти та видалити дублікати тут. apple.stackexchange.com/questions/364610/… Це би відповідь для вас?
bmike

Відповіді:


-1
  1. Відкрийте додаток "Фото" в ОС X як завжди.
  2. Відкрийте меню "Фотографії" та виберіть "Налаштування"
  3. На вкладці "Загальні" знайдіть "Імпорт: Скопіюйте елементи в бібліотеку фотографій" і зніміть цей прапорець, щоб відключити копіювання зображень.
  4. Закрити налаштування.

Щасливого хапання! :)


2
Дякую за пропозицію @ Scorpion93. Але хіба це не відключить імпорт фотографій до моєї лібери повністю? Це не вирішило б оригінальне питання.
Моріарті

-3

Пошук дублікатів MacPaw Bemini здається хорошим додатком для цієї роботи


Ласкаво просимо в Інші! Будь ласка, не дайте односкладних відповідей. Ми шукаємо відповіді, які дають пояснення, чому він відповідає на питання, а також чому це найкраща відповідь. Див. Як відповісти, щоб отримати інформацію про те, що є гарною відповіддю. - З огляду -
fsb

Я сумніваюся, що це для видалення дублікатів у вашій файловій системі замість бібліотеки.
Сонячний Міу
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.