Чи може програма "Фото" на обличчях синхронізації macOS (або Люди)? [дублікат]


11

Я запускаю додаток Photos на декількох Mac і ввімкнув iCloud Photo Library. Один з Macs також завантажує оригінали, інші використовують функцію Optimize Mac Storage . Але я не можу зрозуміти, як синхронізувати обличчя на всіх пристроях.

У статті про підтримку Apple # HT204486 йдеться про наступне:

Фотографії дозволяють тегувати обличчя людей на своїх фотографіях, щоб ви могли легко знаходити друзів. Під час використання iCloud Photo Library ці обличчя автоматично оновлюються на всіх ваших пристроях.

iCloud не оновлює зміни в іменах, пов’язаних із Faces або вмістом фотоальбому Faces у програмі Photos. Можна позначити обличчя людей іменами на кількох Mac, однак теги обличчя та фотоальбоми Faces залишаться унікальними для кожного комп’ютера.

Зараз я прочитав це кілька разів, але насправді не можу зрозуміти, що це насправді означає; у першому абзаці сказано: "впевнено, його можна автоматично оновлювати на всіх ваших пристроях", але другий абзац зазначає "але він не оновлює зміни".

Простіше кажучи: чи це, чи ні, можна мати однакові обличчя на всіх моїх Mac? І якщо так, то який найкращий підхід для періодичного призначення фотографій обличчям / людям?

Зауважте, що я бачив подібне (однолінійне) запитання з відповідною відповіддю. Але це не відображає те, що зазначено у статті підтримки.

Оновлення 27 вересня 2016 року: зараз з macOS Sierra та доданим додаванням Photos це все ще неможливо . Значення нової функції "Люди" є специфічною для пристрою і не синхронізується у хмарі. І це марно, якщо у вас є кілька пристроїв. Є ще одне питання до цього.

Оновлення 20 травня 2017 року: за допомогою Photos v2.0 (3150.4.120) на macOS 10.12.5 функція "Обличчя" була перейменована у "Люди". Однак синхронізувати людей на пристроях Macs AND iOS поки що неможливо.


1
Я не знаю про декілька Macs, але я знаю, що дані Faces синхронізуються з пристроями iOS (і, отже, до iCloud). Незважаючи на те, що альбом Faces не доступний в iOS Photos, ви можете шукати імена та отримувати відповідні фотографії. Можливо, є можливість отримати ці дані також і на інших Mac.

Відповіді:


5

Ключова частина - там, де написано: "Ці елементи доступні лише на Mac, де ви створили їх: Плитки обличчя та Дані обличчя".

По суті, Apple Photos - це наступна версія iPhoto, але із значно кращою синхронізацією. Однак вони ще не додали синхронізацію для всього. Я хотів би мати можливість розпочати проект книги вдома і закінчити його на своєму робочому комп’ютері, але оскільки, як і обличчя, книги ще не синхронізовано, це неможливо.

Сподіваємось, вони почнуть синхронізувати решту даних у наступному або другому випуску.


1

Дані про обличчя справді синхронізовані. Дивіться відповідне запитання (і відповідь!) Тут: Як я можу виставити дані про обличчя з macOS Photos до iOS Photos?

Ви можете шукати когось (як позначено на Фото на вашому Mac) та показувати його, але наразі не можете помітити чиєсь обличчя з телефону.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.