Як завантажити стару версію Mac OS X, якою я володію, і списки App Store, але App Store відмовляється на новіших Mac


13

Я маю старі версії Mac OS X, зокрема Mountain Lion . Старі версії вказані у списку "Покупки" в додатку App Store на моєму Mac.

Але коли я натискаю кнопку "Завантажити", з'являється повідомлення про відмову починати завантаження, оскільки мій MacBook Pro занадто новий і не підтримує цю ОС.

Інші запитання подібні до цього, але не зовсім однакові.

  • Інші кажуть використовувати для завантаження App Store, але не згадують про відмову в App Store, яку я стикаюся.
  • Інші пропонують використовувати developer.apple.com, але навіть із платним членством, що сторінка для завантаження більше не пропонує старі версії. Сторінка завантаження пропонує лише дві версії: поточну версію ( Yosemite ) та майбутню бета-версію ( El Capitan ).

Моя мета - встановити Mac OS X на віртуальній машині, Parallels .

введіть тут опис зображення


Не має прямого значення, але моя мотивація полягає у встановленні старшої ОС у віртуальній машині (Parallels) для розробки та тестування програмного забезпечення. Apple не робить це легко. За іронією долі, Microsoft робить цю тестувальну роботу надзвичайно простою, надаючи заздалегідь налаштовані файли віртуальної машини, готові працювати в Parallels / VirtualBox / Fusion для різноманітних поточних та старих версій Windows (XP, Vista, 7, 8, 8.1) без будь-яких витрат .
Василь Бурк

1
Тепер ви більше не можете завантажити навіть поточну версію MacOS з App Store, якщо вона вже встановлена. Тож тепер вам доведеться завантажити інсталятор з якогось тінистого торрент-трекера, щоб створити віртуальну машину MacOS. Абсолютно смішно.
Різний

І, схоже, не стало кращого, якщо що-небудь гірше, то зараз із Mojave та намагаються знайти старих інсталяторів.
theLastNightTrain

1
На жаль, я навчився збирати інсталятор з кожного покоління macOS, як, наприклад, відкладати антикваріат на горищі. Сумно, коли простіше придбати годинний оркестр від Apple, ніж ОС.
Василь Бурк

Відповіді:


3

Якщо він вам потрібен для старшого Mac, завантажте його на цьому.

Жодна Mac OS не встановлюватиметься на будь-яку машину, більш нову, ніж ОС, оскільки драйвери для апаратних засобів просто не існували на той час.

Якщо ви підробляєте його, встановлюючи на старішій машині, а потім обмінюючи диски, він просто не запуститься.


1
Я намагаюся встановити старіші версії Mac OS X у віртуальну машину (Parallels, VirtualBox, Fusion).
Василь Бурк

Цей відповідь справді є єдиним варіантом, який я знайшов. Я відшукав друга зі старшим Mac, використовував обліковий запис користувача Guest для входу в мій обліковий запис Apple App Store, а потім застосував додаток App Store, щоб завантажити файл ≈ 5 гігів для програми інсталятора Mountain Lion . Мені також довелося вказати запозичене ім’я користувача та пароль адміністратора Mac, оскільки я завантажував інсталятор ОС. Інсталятор автоматично запускається, але ви можете вийти з інсталятора, перш ніж щось робити.
Василь Бурк

Ага, з вашого запитання було не очевидно, що ви намагаєтеся віртуалізувати - що змінило б тон моєї відповіді, але не власне зміст. У мене немає облікового запису розробника, тому відповідь @ user128998 не була б мені відкритою.
Tetsujin

8

Якщо ви перейдете на developer.apple.com/downloads, ви знайдете всі завантаження, доступні Apple. Обмежте свій пошук категорією "OS X", і ви побачите завантаження для всіх версій OS X від версії 10.3 до 10.6 .

Я здогадуюсь, що 10,7 і новіші версії відсутні, оскільки починаючи з 10.7, ОС була доступна лише через магазин додатків. На жаль, це означає, що ви зможете отримати інсталятор лише з магазину додатків, і єдиний спосіб, коли мені відомо про отримання старшої версії з магазину додатків, це якщо ви раніше «придбали» цю версію і хочете завантажити її знову .


8
Коли я фільтрую цей список для "os x mountain lion", я не отримую пропозицій завантажити весь інсталятор ОС. Я бачу п'ять завантажень для оновлень, а не оригінальних інсталяторів.
Василь Бурк

2
Я переглянув список і знайшов базові інсталятори для всіх версій ОС до 10.6. Однак, як і ви, я не зміг знайти базових установців для 10.7 та пізніших версій. Я здогадуюсь, що це тому, що починаючи з 10.7, ОС була доступна лише через магазин додатків. На жаль, це означає, що ви зможете отримати інсталятор лише з магазину додатків, і єдиний спосіб, коли мені відомо про отримання старшої версії з магазину додатків, це якщо ви раніше «придбали» цю версію і хочете завантажити її знову .
користувач128998

4

Apple "Як завантажити macOS Sierra" через Mac App Store

Для тих, хто не має підписок для розробників Apple, Apple також пропонує офіційну статтю підтримки, як завантажити macOS Sierra :

Якщо вам все-таки потрібна Сьєрра, виконайте наступні дії:

  1. За допомогою цього посилання відкрийте сторінку macOS Sierra в App Store: Отримайте macOS Sierra .
  2. Натисніть кнопку Завантажити на сторінці Сьєрра. Якщо ваш Mac сумісний із Sierra, файл із назвою Встановити macOS Sierra завантажується у вашу папку Applications.
  3. Після завершення завантаження інсталятор відкриється автоматично. Клацніть Продовжити та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Не містить посилання для завантаження для Сьєрри, лише посилання на сторінку магазину додатків.
Різний

Так, з яких можна натиснути кнопку завантаження.
балуптон

Я збирався написати, що "це більше не працює", оскільки це не в моєму iMac Pro. Тепер я спробував це на старшому Macbook Pro (із встановленою High Sierra), і він працює. Дивно.
Покірний

Це чудово. Я провів годину, бігаючи по магазину додатків і борючись з марною підтримкою Apple (розробленою для того, щоб ви ні з ким не могли зв’язатися), намагаючись знайти спосіб отримати Sierra (який я не хочу, але мені потрібно для оновлення FCPX, Висока Сьєрра - це занадто великий безлад для розгляду). Якщо ви дійсно хочете зв’язатися з ким-небудь в Apple, це може допомогти - apple.com/emea/support/itunes/contact.html
Foliovision

3

Перейдіть на Purchasedвкладку в Mac App Store, ви можете перезавантажити раніше придбані версії macOS там (навіть якщо вони старші за встановлену зараз).


1
Проблема тут полягає в тому, що MacBookAir 2013 відмовиться завантажувати OS X Lion 2010 року з магазину додатків Mac.
esaruoho

2
добре, мені працювало, завантажуючи "El Capitan" на мій MacBook Air 2011 року, навіть якщо на ньому вже встановлена ​​Sierra ...
mb21

mb21, зауважте, що El Capitan вийшов після 2011 року. Якщо ваш пристрій випущений у 2012 році, ви можете завантажити OSX, який був тоді ще, наприклад, Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan, macOS Sierra. Але ви не можете завантажити Lion, Snow Leopard тощо. Не те, що Snow Leopard доступний у Mac App Store, але ykwim.
esaruoho

@esaruoho версії macOS, що випускалися до певного обладнання, просто не мають драйверів для цього обладнання. тож ви ніколи не зможете запустити їх на цьому апараті ...
mb21

Це працювало для El Capitan - я шукав Сьєрру, оскільки помилка PDFKit у Високій Сьєррі зламала мої програми pdf (наприклад, Skim). Тепер мені доведеться використовувати свою програму Skim у VM під керуванням El Capitan - як сумно, що Apple так часто ламає користувачів Mac OSX.
rholmes

-1

Для мене вирішили, вийшовши з магазину додатків, тоді, увійшовши, потрібно підписати нову користувацьку угоду.

Потім програми завантажуються як звичайно, як el capitan, так і mavericks.


-2

ЗНАЙШОВ ЦЕ!

Сподіваюся, що це те, що ви шукали - через рік. Краще пізно, ніж ніколи.

https://en.wikipedia.org/wiki/OS_X_Mountain_Lion (може робити те ж саме і з іншими версіями OSX)

Прокрутіть униз до діаграми, яка містить різні оновлення / комбіновані оновлення, а в крайньому правому стовпці є посилання для завантаження кожного з них.

Сподіваюся, це допоможе комусь!


вам потрібно мати фактичні збірки, проте ви не можете встановити прості оновлення, чи не можете?
Каламалка Малюк

4
так як dmgs для оновлень знаходяться в діапазоні розмірів <1G, я б сказав, що ні - це не повний інсталятор.
захопливий

1
Ні, ця відповідь не стосується питання. Тут наведено посилання для часткових оновлень, а не повних установців.
Василь Бурк
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.