Відео темніше, ніж фото на iPhone 5S


1

Я мав цей iPhone протягом одного року, але це перший раз, коли я помітив цю проблему.
Це мої специфікації: iPhone 5S 32GB - iOS 8.4 - ME435CS / A.

Це фото, зроблене без спалаху:

photo without flash

Це знімок із відео:

screenshot from video

Це навіть помилка, або я щось відсутній?

Відповіді:


2

Хоча може бути правдою, що 5S має більш низьку якість відеозапису при слабкому освітленні, ніж інші айфони, існує фундаментальний фізичний факт, що ви повинні мати на увазі: щоб отримати більше світла у зображенні - керування іншими факторами, такими як ISO та діафрагми - потрібно більше часу для кожного зображення, більше експозиції.

Я тільки що зробив тест на моєму iPhone 6, і "проблема" зберігається.

hand in low light condition - iphone 6 picture

hand in low light condition - iphone 6 screen capture of a video

Справа в тому, що зображення не може виглядати яскравішим з меншою експозицією.

У випадку з моїми фотографіями, перше зображення знімається на 1/15 секунди, з ISO 500.

Я не можу знайти інформацію ISO на відео, але я знаю, експозиція: вона повинна бути на самому 1/60, тому що я налаштування відео, щоб 60 кадрів в секунду. Таким чином, це в 4 рази швидше, або в 4 рази менше експозиції, що пояснює темряву.

Пам'ятайте, що відео - це лише серія фотографій.

З коментарів одне з посилань надано Doc G. (акцент мій):

При зйомці цифрового зображення є 3 основні фактори - діафрагма (або f-стоп), витримка затвора та ISO (чутливість). У ручному режимі на «правильній» камері можна експериментувати з усіма цими параметрами для досягнення бажаного результату. У автоматичному режимі камера приймає всі рішення, сподіваючись керувати пристойною (швидкою) швидкістю затвора для боротьби з тремтінням камери або розмиттям руху, низьким значенням ISO для зменшення шуму та відповідною діафрагмою для отримання найкращої експозиції.

На жаль, при зйомці відео один з цих факторів встановлюється в камені. При швидкості 30 кадрів / сек витримка затвора буде встановлена ​​на 1/30 секунди, а на частоті 120 кадрів / сек це буде 1/120 секунди. Якщо ви говорите про умови недостатнього освітлення, то вам потрібно відкрити діафрагму або збільшити ISO для компенсації. У iPhone 5s є діафрагма f / 2.2, що стає ще одним обмежувальним фактором. Єдине місце, що залишилося, - це збільшення ISO, що означає більше шуму.

Таким чином, iPhone 5s або вражає його (повідомляється) ISO 2500 максимум, або вирішує питання компромісу, щоб уникнути надмірного шуму. Іншими словами, якщо не вистачає світла для зйомки відео, не варто намагатися знімати відео. Принаймні, поки сенсорні технології не покращаться, що станеться зрештою.


0

Суттєва різниця між яскравістю фотографій з низьким рівнем освітленості iPhone 5s і відео, які вона створює за тих самих умов, як відомо, це дратує.

Це мій підсумок:

  • Продуктивність 5s поступається моделям 4, 5 і 5c
  • Очевидно, це пов'язано з унікальною комбінацією апаратного та програмного забезпечення
  • Ніяких очікувань вона ніколи не вирішиться

Ось сайт, де доступна додаткова інформація: http://www.imore.com/how-quality-your-iphone-5s-low-light-video

Вона включає в себе декілька порівнянь зображень рівнів освітлення, які істотно подібні до ваших, разом з деякими відповідями від відвідувачів сайту, які пропонують обхідні програми: http://www.imore.com/how-quality-your-iphone-5s-low-light-video .

Ось проблема на сайті обговорення Apple: https://discussions.apple.com/message/24210873#24210873


0

Ось ваша проблема:

З відео, кадри повинні бути захоплені з мінімумом 1 / 30s затвора (для 30 кадрів в секунду відео), і з фото, мінімум 1 / 10s (для 10 кадрів в секунду).

Через цю різницю iPhone може зробити знімок затвором 1 / 15s або щось швидше, ніж 1/10, а для відеокадрів ця витримка становить 1/30.

Більш повільна витримка затвора означає більш темні зображення.

iPhone також не підвищує швидкість ISO для низького освітлення занадто високо, оскільки це створює помітний шум.


0

Це не тільки проблема з вашим пристроєм, це звичайно.якщо ви перемикаєтеся на відео в режимі сцени, масштабує трохи (що обумовлено стабілізацією відео) і менше світла поглинається датчиком, тому відео виявляється трохи темнішим. рішення: ви можете використовувати додатки, такі як фільм-про, і вибирати стабілізацію, і ви можете мати відео яскравіше, ніж ваші фотографії.


-1

Існує ніяких проблем у вас телефон просто перейдіть в налаштування, то загальні, а потім відобразити розміщення вимкнути автоматичну яскравість, а потім перевірити відео я думаю, що питання буде вирішувати як моє.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.