Скільки розділів потрібно зробити та які схеми форматування слід використовувати для цих розділів?


0

Я маю намір придбати 2 TB WD My Passport Ultra External Hard Drive, і я буду його використовувати як з ОС X, так і з Windows. Я планую використовувати цей накопичувач для резервного копіювання даних Time Machine після створення додаткових розділів у зовнішньому HD. Я також буду зберігати велику кількість файлів Музики, Відео, VM (> 4 ГБ) та програмного забезпечення.

Я знаю обмеження Fat32 в тому, що він не може бути використаний для копіювання файлів розміром більше 4 ГБ, і exFAT, що він схильний до пошкодження даних та chkdsk помилок. Я плутаюсь щодо того, скільки розділів потрібно зробити і якою має бути схема форматування кожного розділу? Також я хочу знати, скільки місця потрібно залишити на зовнішньому HD для резервного копіювання Time Machine? Я буду створювати резервні копії даних лише через місяць-два, а мій MacBook Pro має 256 ГБ SSD, з яких використовується близько 220 ГБ.

Відповіді:


3

Відповідно до цієї статті ви можете змусити OS X читати та писати на NTFS , тому якщо ви плануєте використовувати диск для обох, тоді перейдіть з NTFS . Єдине, що вам потрібно перевірити, це чи Time Machine запише до NTFS . Він пише в NAS , які не використовують власну файлову систему Apple, тому це може спрацювати нормально, просто перевірте, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Що стосується розділів, то функція Time Machine полягає в тому, що вона встановлює початкову резервну копію, а потім робить додаткові резервні копії, щоб ви могли робити такі речі, як повернутися в історію та відновити випадково видалений файл, а також повністю відновити Mac. Це дає вам кожну точку резервного копіювання за останній місяць, а потім робить місячні архіви за стільки місця, скільки ви надаєте. Він починає видаляти старі архіви, коли йому не вистачає місця. Ви могли б отримати, з 500 ГБ розділ для вас 250GB SSD . Ви можете розглянути 750 Гб, якщо повернення до попередніх версій вам здається важливим. Якщо ні, перейдіть з меншим розділом, і тоді ви можете мати більше місця на іншому розділі для архівації медіа.

Я збираюся додати слово обережності. З мого особистого досвіду зовнішні жорсткі диски USB надзвичайно ненадійні. Майже кожен, який я придбав, особливо західні цифрові паспорти , на мене цеглився. Я втратив дані, коли я робив те саме, що ви робили, і продовжував зберігання. Я навчився краще.

Ваша найкраща ставка, якщо у вас є маршрутизатор, - це придбати NAS з двома дисками, які можна налаштувати через Ethernet. Внутрішні приводи, особливо HGST, як правило, набагато надійніші, ніж їхні зовнішні родичі. Два дискових NAS від Synology за розумною ціною, прості в налаштуванні, і ви отримаєте додаткову перевагу від можливості встановити його як RAID , що забезпечує додатковий рівень захисту, якщо, якщо один диск буде поганим, ви завжди зможете поміняйте новим накопичувачем і відновіть RAID . RAID не є нерозумними, тому ви хочете переконатися, що у вас є резервна копія цього. Тут ви можете зайнятись грою на зовнішньому жорсткому диску USB, оскільки ваші дані надійнішіНАН .


Я пройшов, мабуть, 50 жорстких дисків, будь-які викинуті через те, що розмір сам по собі більше не має значення. Але я також втратив півдюжини зовнішніх накопичувачів через збій. +1 за вашу пораду.
JoeTaxpayer

@AMR: Дякую за пораду. Справжня причина отримання зовнішнього жорсткого диска - це обмежений 256 Гб SSD, який я маю на своєму Macbook. Я не використовую жорсткі диски для резервного копіювання даних, але оскільки я отримую цей жорсткий диск, я подумав, чому б також не створити резервну копію даних за допомогою Time Machine. Усі мої конфіденційні дані вже є резервними копіями на Диску Google. Але я все ще сподіваюся, що мій зовнішній жорсткий диск служить своєму призначенню принаймні 3 роки, якщо не більше.
Aneef

1
@Aneef. Що я зробив для розширення ємності на своєму MBP, це використання SanDisk Cruzer Fits . Вони дуже надійні і набагато швидші, ніж навіть зовнішній жорсткий диск 7200RPM. Плюс вони йдуть зі мною, і через те, що вони не простягаються більше ніж на кілька сантиметрів, я не переймаюся тим, що вони хапаються. Я не використовую їх для Time Machine, просто для розширеної ємності для файлів даних. Якщо ви отримаєте USB-концентратор, то ви можете отримати багато місця.
AMR

1
У мене є Synology NAS, і це було дуже надійно. Центральний накопичувач 5-ти дискового масиву вдвічі погіршився, але решта - ті, які я купив, коли налаштував пристрій. Я підозрюю, що центральний диск стає гарячішим за інші, і тому обидві помилки траплялися в тому відсіку, але все, що я повинен був зробити, це отримати новий привід, витягнути старий і підключити новий, а сам RAID відновити . Я усвідомлюю, що у мене була невдача, але у мене ніколи не було зовнішнього жорсткого диска, який я регулярно використовував, який тривав три роки.
AMR
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.