Як використовувати старий пульт Apple з Apple TV


0

У мене є старий білий інфрачервоний віддалений Apple для 2008 Macbook. Я втратив свій пульт дистанційного керування яблуком і не міг пройти екран налаштування. Я бачу, що віддалений Macbook помічений Apple TV, тому що світло блимає, коли я використовую його, але це не контролює нічого. Чи є спосіб його об'єднати? Принаймні тимчасово, щоб я міг використовувати віддалену програму?

Відповіді:


1

На білому пульті дистанційного керування необхідно спочатку натиснути і утримувати кнопки Меню та Попередня / Перемотка протягом 6 секунд. Це видалить будь-який старий парний пульт. Потім натисніть і утримуйте кнопки Меню та Далі / Перемотування вперед протягом 6 секунд. Це буде сполучено з пультом дистанційного керування.

(Джерело: Сторінка підтримки Apple )


Хм. Я спробував це. Це визначено віддалене. Світло Apple TV починає швидко блимати, але я все ще не можу контролювати його.
skootsa

Я оновлював відповідь. Спочатку вам доведеться очистити стару пару. Я спробував це зі старого віддаленого я лежав навколо, і він не буде працювати, поки старий пар був видалений. Як не дивно, роблячи зворотний з срібним дистанційним все ж дозволив обидва пульти для управління Apple TV. YMMV.
Kent
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.