Ні звуку в Macbook Air


2

Вчора я спробував використовувати Apple TV, він підключився, але зрозумів, що у мене немає Airplay, тому я відключив Apple TV. Потім я передав деякі файли за допомогою USB, і після цього у мене немає звуку на Mac. Я отримую знак зупинки, коли намагаюся змінити гучність. У списку немає пристрою виводу. Я багато разів перезапускався, пробував використовувати порт для навушників і USB навушники. Навушники USB працюють, але порт для навушників для звичайних навушників взагалі не працює. Я можу отримати звук через навушники USB або якщо я з’єднаю Mac з Apple TV, ми отримаємо звук на телевізорі, але немає зображення. Я просто хочу повернути звук на своєму Mac.

Будь-хто може запропонувати будь-яку пораду чи рішення?


Що ви відображаєте для пристроїв виводу у розділі Налаштування системи> Вкладка Звук ?
bjbk

Список порожній
Хейлі

Відповіді:


1

Ця дискусія у спільноті підтримки Apple може пролити трохи світла. Спочатку перевірте, чи не відключено звук без звуку . Можливо, вам доведеться скинути системну PRAM . Ось такі кроки: (Від підтримки Apple)

Якщо ваш Mac, схоже, не пам'ятає гучність вашого динаміка, роздільну здатність дисплея або диск, який він повинен використовувати під час запуску, можливо, вам доведеться скинути PRAM комп'ютера.

Скидання PRAM може змінити деякі системні налаштування та налаштування. Використовуйте Системні налаштування, щоб відновити налаштування.

Важливо: Щоб роздрукувати ці інструкції, натисніть кнопку Поділитися у вікні довідки, а потім виберіть Друк. Виберіть меню Apple> Завершення роботи.

Знайдіть наступні клавіші на клавіатурі: Опція, Команда (⌘), P та R. Потрібно одночасно утримувати ці клавіші на кроці 4.

Увімкніть свій Mac.

Негайно натисніть і утримуйте клавіші Option-Command-PR. Ви повинні натиснути цю комбінацію клавіш, перш ніж з'явиться сірий екран.

Продовжуйте утримувати клавіші, поки ваш Mac не перезапуститься, і ви почуєте звук запуску вдруге.

Відпустіть ключі.

Після скидання PRAM комп'ютера вам може знадобитися оновити гучність гучномовця, роздільну здатність дисплея та налаштування диска запуску. Щоб отримати додаткові відомості про PRAM, перегляньте статтю служби підтримки Apple про NVRAM та PRAM.

Якщо ви нервуєте це, якщо у вас поруч Apple Store, можливо, ви захочете домовитись про зустріч у барі Genius.

введіть тут опис зображення


Чудово! Радий допомогти!
bjbk

0

Я відчув це сьогодні .. мої звуки не працюють, насправді виходить абсолютно сірим, я навіть не можу натиснути режим звуку, будь то вищий чи нижчий. У всякому разі, я брав поради інших; все, що вам потрібно - це зробити

  1. Вимкніть електронну книгу, а потім запустіть її знову, натискаючи одночасно Option + Command + P + R

  2. Вам потрібно натиснути його кілька хвилин, я думаю, поки ви не почуєте звуки, як вони відкриваються .. тоді це все.


Ласкаво просимо до Питання різних !. Утримайтеся від додавання коментарів у відповідь, навіть якщо це просто сказати, що інша відповідь спрацювала для вас. Кращий спосіб сказати "спасибі" тут - шляхом голосування хороших запитань та корисних відповідей (як тільки у вас буде достатня репутація для цього) та прийняття найбільш корисної відповіді на будь-яке запитання, яке також дає невеликий Підвишіть вашу репутацію . Перегляньте сторінку About, а також як відповісти . - З огляду
fsb
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.