iCloud Фотобібліотека та потік фотографій - видалення фотографій лише з телефону


0

Якщо я вмикаю бібліотеку iCloud Photo, це говорить мені, що "Фотографії та відео, синхронізовані з iTunes, будуть видалені". Звідки? Які фотографії та відео? Я просто хочу видалити фотографії з телефону через проблеми зі зберіганням. Я добре з відключенням потоку фотографій, але хтось сказав, що спочатку я повинен "зв’язати бібліотеку iCloud Photo Library". Що сприймає мене до першої проблеми. Може хтось уточнить? Я не хочу назавжди нічого втрачати! Дякую!


У відповідній темі резервна копія ICloud відрізняється від обміну фотографіями iCloud, переконайтеся, що ваші фотографії увімкнено для резервного копіювання. (Я дозволю, щоб хтось інший відповів на ваше запитання, тому що я ніколи не бачив цього повідомлення)
Тайсон

Відповіді:


1

Здається, ви синхронізували фотографії на своєму iPhone через iTunes. Ви можете вибрати папки зі свого комп’ютера та синхронізувати їх із пристроями iOS під час підключення (або через Wi-Fi, якщо ви встановили цю опцію). iCloud Photo Library повідомляє вам, що ви втратите синхронізовані альбоми на телефоні. Щоб перевірити, які фотографії та / або відео, ви можете підключити iPhone до комп'ютера, запустити iTunes вгору та перейти до розділу Фотографії у меню вашого пристрою:

iphone - синхронізація фотографій

як ви бачите, ви можете вибрати різні опції для синхронізації фотографій із комп’ютера назад до вашого iPhone

синхронізувати фотографії - параметри

Якщо ви не пам’ятаєте, як налаштувати це, або якщо воно не встановлено, як на моїх знімках екрана, ви, ймовірно, не підключені до оригінальної програми iTunes (або бібліотеки iTunes), яка налаштувала це налаштування.

Перевірка зображень, які будуть втрачені безпосередньо на вашому телефоні, є дещо складнішою, оскільки єдиний очевидний знак - не можна видалити альбом, ані зображення безпосередньо з нього. Таким чином, ви можете перевірити альбоми, поки не знайдете той, який не дозволяє видаляти фотографії - хоча це також буде з альбомами iCloud Shared, до яких ви приєдналися. Хороша новина полягає в тому, що ви, мабуть, маєте копію цих зображень в іншому місці, якщо тільки ви не втратили комп’ютер, який синхронізував їх в першу чергу.

Якщо вимкнути My Photo Stream, це не дозволить отримувати зображення, зроблені на інших пристроях iOS або збережені в додатку iPhoto / Photos, налаштованому на сервісі. Це не заощадить місце, якщо у вас немає інших пристроїв, що ведуть себе таким чином. Він також зупинить його для завантаження на ті інші пристрої, якщо це частина вашої системи архівації, майте це на увазі.

Якщо ввімкнути бібліотеку iCloud Photo Library, ви завантажите копію всіх зроблених або збережених зображень (але не синхронізованих через iTunes) на ваш iPhone в iCloud, і, залежно від конфігурації, вона спробує заощадити місце на вашому пристрої, видаливши оригінал на згодом ваш iPhone і залишаючи копію з меншою роздільною здатністю. Якщо цей параметр не активований, місце не буде збережено. Стирання зображень на вашому пристрої iOS за допомогою iCloud Photo Library ввімкнеться назавжди для видалення зображень на всіх синхронізованих пристроях та на iCloud, тому не забудьте створити резервну копію.


Вони будуть видалені лише з IPhone правильно? Ці фотографії ... Але не з власного комп'ютера ...?

Так, лише з пристрою iOS.
Хайме Санта-Крус
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.