додати / додому до списку резервного копіювання машини часу


0

Я хотів би створити резервну копію / домашнього каталогу на macbook pro під управлінням OSX 10.8.5 за допомогою машини часу, на жаль, цей каталог за замовчуванням ігнорується. Відповідно до цього допису:

На OS X які файли виключаються за правилом із резервної копії Time Machine?

файл:

/System/Library/CoreServices/backupd.bundle/Contents/Resources/StdExclusions.plist

зберігає список вбудованих виключень, де / home шлях знаходиться під шляхами, які виключаються. Чи можу я видалити рядок, що містить / home каталог, щоб додати його до списку каталогів, за допомогою яких резервна копія буде створена резервна машина? Які якісь ненавмисні наслідки я можу зіткнутися, роблячи це?

Відповіді:


1

Вам не потрібно цього робити. OS X натомість використовує / Користувачі / (ім'я користувача). / дім є для сумісності.

У цьому документі підтримки Apple описано, як Mac OS X обробляє декілька користувачів.

Ваша домашня папка насправді не називається "Головна". Вона названа вашим іменем користувача. Якщо на вашому Mac створено декілька користувачів, у кожного користувача є домашня папка.


Таким чином, комп'ютер було змінено за допомогою описаного тут рішення: stackoverflow.com/questions/1362703/…, щоб домашній каталог міг бути використаний. Оскільки файли тепер зберігаються в / додому, я хотів би автоматично створити резервну копію
Рагнар,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.