Встановлення git на OSX 10.8 без Xcode


15

Я хотів би налаштувати моє середовище розробників на iMac своєї подруги, але вона не крута зі мною, витрачаючи 3 Гб місця, що займає Xcode. Вона також не хоче / не може оновити останні 10,8, оскільки тоді Photoshop не буде працювати, або дурниці.

Як я можу отримати git на OSX 10.8 без Xcode. Я якось сумніваюся, що неможливо запустити кілька мегабайт git без 3 Гб Xcode.

Відповіді:


10

Зауважте, що це звичайна копія попередньої моєї відповіді на superuser.com .

Ось спосіб встановити git на Mac OS X без XCode.

Офіційний веб-сайт Git пропонує інсталятор: http://git-scm.com/download/mac

Після встановлення git ви також повинні додати його каталог у свій шлях: echo "PATH=/usr/local/git/bin:\$PATH" >> ~/.bash_profile source ~/.bash_profile

Додавання каталогу до контуру не дозволить Mac OS X вимагати встановлення XCode кожного разу, коли ви вводите gitтермінал.

Кредити належать Бобі Аллену та відповіді GoZoner на ТАК .


Це! Повинен додати до шляху (принаймні для Сьєрри), не згадуючи в ремеді чи на веб-сайті, який я міг бачити.
Мельбурн2991

7

Є двійковий інсталятор, який ви можете завантажити. Дивіться також Початок роботи - Установка Git на gitсайті:

Існує кілька способів встановити Git на Mac. Найпростіше, мабуть, встановити інструменти командного рядка Xcode. На Mavericks (10.9) або вище можна зробити це просто, спробувавши запустити git із Терміналу в перший раз. Якщо ви його ще не встановили, він запропонує встановити його.

Якщо ви хочете отримати більш сучасну версію, ви також можете встановити її через двійковий інсталятор. Установник OSX Git підтримується та доступний для завантаження на веб-сайті Git за адресою http://git-scm.com/download/mac .

Однак, як зазначає @denis , станом на липень 2017 року бінарні файли на сторінці завантаження веб-сайту Git становлять 10,9 або новіших. Якщо ви подивитесь, де насправді розміщені бінарні файли, на SourceForge є поширений запитання про те, яку версію бінарного інсталятора потрібно завантажити, якщо у вас є старша версія Mac OS X / macOS:

Яку версію потрібно завантажити?

Якщо ви працюєте:

 • 10.6 Сніговий леопард: git - * - сніжно-леопардовий
 • 10.7 Лев: git - * - сніжно-леопардовий
 • 10.8 Гірський лев: git - * - сніжно-леопардовий
 • 10.9 Mavericks: git - * - mavericks
 • 10.10 Йосеміт: git - * - маверики
 • 10.11Йосеміті [ sic ]: git - * - маверики

Отже, для 10,8 ви хочете завантажити будь-який двійковий інсталятор, який закінчується назвою -snow-leopard. Таких двійкових інсталяторів є декілька, але той, з останньою версією Git є git-2.3.5-intel-universal-snow-leopard.dmg. Ось пряме посилання для завантаження (23,1 Мб): https://sourceforge.net/projects/git-osx-installer/files/git-2.3.5-intel-universal-mavericks.dmg/download


У липні 2017 року цей бінарний інсталятор починає завантажувати git-2.13.1-intel-universal-mavericks.dmg - 10.9, а не 10.8. У FAQ на sourceforge.net/projects/git-osx-installer/files йдеться про "10,8 Гірський лев: git - * - сніжно-леопардовий", з яких найновіший - git-2.3.5 з 2015 року: hellwithit.
denis

2

Перш за все, ви можете завантажити git безпосередньо, як рекомендує Адам.

В якості альтернативи інструменту git командного рядка вам може знадобитися додаток GUI. Я рекомендую Atlassian SourceTree . Це дійсно приємний і потужний клієнт Git / Mercurial. Я спробував багато додатків GUI, і тільки SourceTree мене задовольнило. Пакет додатків вже має вбудовані Git та Mercurial.

Нарешті, ви можете завантажити інструменти командного рядка Apple без XCode з порталу розробників Apple . Якщо ви ще не розробник, вам слід зареєструватися на порталі (це легко і безкоштовно).


Інші файли для завантаження в даний час (2017 г.) під developer.apple.com/download/more
денис

1
 1. Завантажте та встановіть GIT: http://git-scm.com/
 2. Додайте це у свій .bash_profile файл:

  експортувати PATH = / usr / local / git / bin: $ PATH

 3. Відкрийте новий термінал

Вміст на основі цього дивовижного підручника:

http://blog.bobbyallen.me/2014/03/07/how-to-install-git-without-having-to-install-xcode-on-macosx/


2
Будь ласка, опублікуйте вміст свого посилання. Посилання випаровуються, і ваш пост стає марним.
fd0
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.