Неможливо поділити зовнішній диск Windows 7 з Mac


0

У мене є трохи дивна проблема. У мене є ПК із спільними папками на 2 окремих зовнішніх накопичувачах. Я можу успішно отримати доступ до спільного доступу на одному з дисків, але я не можу отримати доступ до спільного доступу на другому диску. Я спробував створити нові папки та поділитися ними, і я все одно отримую ті самі результати. Повідомлення, яке я отримую, коли намагаюся отримати доступ до спільної проблеми, це:

Операцію неможливо завершити, оскільки не можна знайти оригінальний елемент для "імені папки".

Я можу успішно отримати доступ до обох акцій з іншого вікна Windows 7.

У когось є корисні ідеї?

Відповіді:


1

Це може бути спільний доступ до Windows або проблема безпеки. Може бути.

Отримайте властивості в папці, якою ви ділитесь, яка недоступна. Перейдіть на вкладку спільного доступу> Розширений спільний доступ і переконайтеся, що папка спільна. Клацніть на оголошенні з дозволами, переконайтеся, що в групі "Усі" змінилися і прочитайте прапорець у стовпці Дозволити. Натисніть кнопку ОК, щоб повернутися до властивостей, і натисніть вкладку Безпека. Натисніть кнопку Редагувати, а потім Додати. Введіть "Усі" в нижньому текстовому полі та натисніть кнопку ОК. Поверніться на вкладку Безпека, переконайтесь, що вибрано "Усі" та натисніть прапорець біля пункту "Повний контроль" у розділі Дозволити стовпець. Натисніть кнопку ОК.

У властивості спільного доступу ми щойно додали всіх, хто може підключити дозвіл на підключення та внесення змін до спільної мережі. У властивостях Security ми зробили те саме, але на цей раз ми встановили ці дозволи у файловій системі (NTFS-дозволи)

Як правило, вам не потрібно встановлювати дозволи NTFS для доступу до спільної доступу, але в деяких випадках вони можуть знадобитися.

Я не впевнений, це питання, але це може бути, і це досить легко зробити, щоб дізнатися.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.