Оновіть Windows 8.1 до Windows 10


2

Будь-який досвід з оновленням завантажувальної установки Windows 8.1 до інсталяції Windows 10? Це безпечно? Чи буде якимось чином заплутатися з налаштуваннями efi / bootcamp, тому можуть виникнути проблеми завантаження?


Можливий дублікат: apple.stackexchange.com/questions/197856/…
smoooosher

Це розбило мою систему, але, на щастя, у мене було резервне копіювання.
Ruskes

Яка модель Macbook у вас є? Яка остання версія ОС, яку вона підтримує через Bootcamp?
smoooosher

У мене MacBook з жовтня 2014 року. Топ-модель із Retina. Bootcamp підтримує лише Windows 8. Схоже, люди, які перевстановлюються через Bootcamp, мають успіх, але оновлення може спричинити за собою проблеми.
Якоб Роде

Зауважимо, Apple сьогодні оголосила підтримку Bootcamp для Windows 10. support.apple.com/en-us/HT204990
smoooosher

Відповіді:


3

Я оновив з Windows 8.1 до Windows 10 на MacBook Pro 15-дюймовий Retina 2013.

Найкраще не робити чисту установку, а вибрати оновити існуючі ОС, Windows 7 або Windows 8.1. Це дозволить уникнути безлічі проблем з ключем автентифікації, який вам потрібен для Windows 10 та необхідними драйверами.

Windows 10 використовуватиме драйвери Bootcamp Windows 8. 1, які вже встановлені на вашому ПК. Всі вони працюють нормально, за винятком драйвера Bluetooth. Він встановлений, але Bluetooth не відображається. Це єдина проблема, яку я мав із оновленням до Windows 10.


Я використовував ту саму процедуру, вона працює, за винятком моєї клавіатури Apple Bluetooth Bluetooth. Він може знайти та з’єднати пару, проте в списку пристроїв написано "помилка драйвера". Вам вдалося виправити Bluetooth? apple.stackexchange.com/questions/200703/…
Wiebe Tijsma

3

Моєю проблемою було те, що я відповів "Не зберігайте жодних особистих налаштувань та даних", коли інсталятор Windows 10 запитав, що потрібно зберегти, а потім видалив усі драйвери Apple, включаючи Bootcamp. Тож мій Bluetooth, звуковий драйвер та кілька інших пристроїв не були встановлені, і як би я не намагався їх встановити. Переконайтесь, що ви вибрали "зберігати все"


1

Я зробив чисту установку на свій MacBook Air за допомогою Bootcamp. Я створив завантажувальний USB з Bootcamp. Процес пройшов гладко. Завантажили зображення від Microsoft, показали зображення Bootcamp та показали USB-накопичувач, який потрібно використовувати.

Я встановив попередній попередній перегляд, але сумніваюся, що є якісь відмінності. На розділі, який я встановив Windows 10, раніше у мене був Windows 7; Я стерв старий розділ під час встановлення.

Крім того, я не знаю, чи має це значення, але у мене на ОС Mac встановлена ​​нова бета-версія OS X.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.