Інтернет не працює на iPad mini з iOS 7


0

Через пару днів програми, підключені до Інтернету (наприклад, facebook), перестали працювати на iPad mini моєї дружини, який має iOS 7.1.2.

Подальші симптоми:

  • Інтернет працює в Safari
  • Інтернет не працює у Facebook (хоча він працює з месенджерним компонентом), магазині додатків, Dropbox
  • спроба встановлення оновлень не вдається (здається, час закінчується, навіть не починає завантажувати)
  • спробував вийти з облікового запису Apple (Налаштування -> iTunes & App Store) та ввійти назад, однак це не дозволить мені ввійти (кілька разів спробував і підтвердив, що дані облікового запису є правильними, увійшовши на ПК)
  • намагався перезавантажити кілька разів безрезультатно

Будь-які ідеї, що можна зробити? Я спробую пізніше підключити його до ПК, що має iTunes, щоб побачити, чи може допомогти - також спробую оновити його до iOS 8.4 (сподіваємось, це можна зробити, не входячи в обліковий запис Apple).


Ви спробували перезавантажити пристрій? (Утримуйте кнопку живлення, пересуньте, зачекайте, утримуйте кнопку ще раз, подивіться на логотип Apple, а потім спробуйте ще раз?)
DDPWNAGE

@DDPWNAGE - так, я це робив кілька разів безрезультатно :-(
Сіра Пантера

Що ви використовуєте для Інтернету? Wi-Fi або стільникові дані? Якщо ви користуєтесь Wi-Fi, спробуйте перейти на стільниковий зв’язок.
DDPWNAGE

@DDPWNAGE - WiFi - конкретна модель не має стільникових даних.
Сіра Пантера

Відповіді:


0

Я це вирішив - виявляється, проблема була влучним підключенням до Інтернету! Поняття полягало в тому, що я не зміг увійти в iTunes на своєму ноутбуці Windows (з’єднання закінчилось), хоча я можу зробити те ж саме на своєму ноутбуці Linux.

Я перезавантажив маршрутизатор, а потім зміг увійти в акаунт iCloud з iPad і все почало працювати. Я також оновив його до iOS 8.4 на всякий випадок :-)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.