Як я можу надсилати текстові повідомлення власникам, які не належать до iPhone, за допомогою програми iMessage на Mac чи програми Messages на iPad?


12

TL; DR

Я був на ATT роками і міг надсилати текстові повідомлення користувачам iPhone та Android за допомогою програми iMessage на моїх Macs та програми Messages на моєму iPad. Я перейшов на T-Mobile (і переніс через той самий номер телефону), і тепер більше не можу використовувати iMessage або Повідомлення для обміну повідомленнями користувачів Android, окрім свого iPhone . Як я можу ще раз надсилати та отримувати текстові повідомлення з користувачами Android?

Пристрої, якими я володію

  • iPhone 6 під керуванням iOS 8.4 на T-Mobile попередньо оплачений за допомогою портового номера телефону від ATT
  • На iPhone 5 працює iOS 8.4, але немає сигналу стільника. Використовується як iPod.
  • iPad Air WiFi під управлінням iOS 8.4
  • MacBook Pro Late 2013 під керуванням Yosemite 10.10.4
  • MacBook Air Mid 2012 під керуванням Yosemite 10.10.4

Довша історія

Я багато років працював на AT&T із декількома айфонами, і мені вдалося використовувати додаток iMessage на своїх ноутбуках Mac та додаток Messages на своїх iPad, щоб надсилати текстові повідомлення людям, які користувалися телефонами Android. Користувачі Apple отримували тексти через протокол iMessage, і ці повідомлення відображалися на всіх пристроях як сині. Користувачі Android / non-iPhone завжди використовували SMS / MMS, а тексти відображалися зеленими на всіх пристроях. Я міг переключатися між пристроями і продовжувати розмови без проблем. Усі пристрої завжди були в курсі кожної розмови, як вони відбувалися.

Нещодавно я перейшов на T-Mobile і переніс свій номер ATT. Я більше не можу використовувати програму iMessage на своїх Mac, а також не можу використовувати програму Messages на своєму iPad / iPod (добре, iPhone 5 без сигналу стільникового зв'язку) для друзів із текстовими повідомленнями, які самі не є користувачами Apple iPhone. Я можу лише користуватися текстовими повідомленнями, які не є користувачами Apple, безпосередньо використовуючи свій iPhone 6 під управлінням iOS. Крім того, всі пристрої входили в систему з тим же Apple ID.

Я не впевнений, чи зміна перевізників має щось спільне з цим, але це єдина істотна зміна, що відбулася, про яку я знаю, і кореляція завжди передбачає причину ... правда? Правильно.

Як я можу надсилати SMS / MMS людей, які не є iPhone, із свого iPad / iPod / Macs?

Відповіді:


23

На вашому iPhone я б спробував зайти в Налаштування> Повідомлення> Переадресація текстових повідомлень, а потім зніміть прапорець без перемикання комутаторів, не отримуючи SMS-повідомлення, а потім перевірити та повторно підтвердити автентифікацію окремо. Це займе лише пару хвилин.


5
Мені так важко стикаються, що мені потрібна реконструктивна операція. Це було все. Єдиним обмежуючим фактором є те, що я чомусь не можу змусити його працювати на моєму iPhone, який не обслуговується 5. Я бачу пристрій на сторінці опцій пересилання текстових повідомлень iPhone 6, але коли я намагаюся надіслати код на iPhone 5, на пристрої не з’являється такий код (який підключений через Wi-Fi і видно в iCloud). IPhone 6 просто сидить там і чекає і просить ввести код. Ну добре, я не надто переживаю за це.
Веслі

Ви можете спробувати вийти, а потім повернутися в iMessage на iPhone 5 (а не на iPhone 6).
RedEagle2000

🤦‍♂️too! Багато. велике дякую.
mts

3

У мене була подібна проблема, коли я міняв SIM-карти (хоча я також міняв номери).

Для вирішення проблеми я пропоную:

  • Вихід з iCloud на своїх пристроях, а потім (починаючи з телефону), підписуючись на всі з них. Це, здавалося, оновило мій асоційований номер iMessage (який, схоже, не стосується вашої ситуації, оскільки ви не змінили номери - тому, можливо, ви можете пропустити це)

  • Переконайтесь, що на всіх ваших пристроях в облікових записах iCloud вказаний Ваш номер електронної пошти та (правильний) номер телефону. Якщо ваш електронний лист не вказаний у списку, додайте його (якщо ваш номер не вказаний, повторіть вищевказаний крок)

  • На своєму iPhone 6 перейдіть до налаштувань -> повідомлень -> переадресація текстових повідомлень і ввімкніть його на всіх своїх пристроях (щоб усі вони були підключені до Інтернету).

  • Введіть відповідні коди, що з’являються на ваших пристроях

Примітка. Я думаю, що ви дійсно отримаєте користь від оновлення iPad Air до iOS 8. що б не замість того, щоб намагатися його працювати з iOS6

Я також не впевнений, якщо у вас виникнуть проблеми, намагаючись змусити його працювати на двох телефонних пристроях. Я спробував би спочатку його працювати на всіх інших пристроях, а вже потім спробувати додати iPhone 5 до вашої екосистеми.

Корисні сайти :

http://www.macrumors.com/2014/11/06/text-messages-phone-calls-on-your-mac/

Сподіваємось, ви спрацюєте!


Не впевнений, як я пропустив машинопис для версії iPad Air iOS. Я на 8.4. Крім того, я дотримувався пропозиції @ RedEagle2000, і все працює на всіх, окрім iPhone без служб. Я якось сподіваюся, що, хоча у мене немає твердого пояснення для цього.
Веслі

Так, я би не здивувався, якби був якийсь пункт, який не дозволяє пересилати текстові повідомлення на телефонні пристрої. Приємно чути, що ти все працював! :)
m4p85r

2

У мене виникли ті самі проблеми, коли я відновив свій iPhone 6. Потрапив у Settings > Messages > Text message forwardingтрюк.

Єдине підключення полягало в тому, що на екрані мого Mac з'явилося близько 30 секунд. І якщо ви нетерплячі, як я, вас скасували та спробували ще раз 5 разів. Тому я пропоную почекати принаймні 2 хвилини до скасування.

Це працює, після.


Якщо "Переадресація текстових повідомлень" не відображається на вашому телефоні, увімкніть iMessage знову та увімкнено (вам потрібно буде повторно ввійти у свій Apple ID), і воно з’явиться. Ну, зробив для мене щонайменше :)
rcoup
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.