Як редагувати значення форми Safari?


9

Я хотів би мати можливість вибірково редагувати конкретні значення форми автозаповнення в Safari - а не просто видаляти цілі дані форми для цього сайту.

Я знаю, що я можу зробити останнє з Prefs> AutoFill> інших форм> Edit ..., але я краще зможу видалити лише ті диваки, які, як видається, створили помилкове введення, а не фактично корисні автоматичні заповнення, які я вже маю в там.

Наприклад, на панелі "Редагувати" в "Ask Different" мені здається кілька перерваних версій "Форматування". Я вважаю за краще мати лише "правильні" записи.

введіть тут опис зображення

Здається припустити, що дані знаходяться у ~ / Library / Safari / Form Values, але цей файл здається або зашифрованим, або, можливо, двійковим - я не можу сказати, який.

OS X 10.10.4 Safari 8.0.7


Я майже впевнений, що це все для системи. Ви можете використовувати цю функцію в TextEdit та інших текстових редакторах, натискаючи клавішу ESC, поки курсор знаходиться в кінці (або посередині, але це дивно) незакінченого слова (або закінченого, якщо ви посередині).
Arc676


1
@ Arc676 це, безумовно, НЕ загальносистемний. ці форми форми для кожного користувача та знаходяться у файлі ~ / Library / Safari / Form Values
Motti Shneor

Відповіді:


2

~ / Бібліотека / Сафарі / Формулярні значення - це файл-пліст, але він зашифрований AES-128. Ключ шифрування зберігається в системному брелоку як Safari Forms Autofill.

Ви можете розшифрувати цей файл за допомогою інструмента дешифрування, який знайдено тут:


Звучить страшно - сайт для sfvd був вчора весь, тому я сьогодні погляну… пальці схрещені; хоча ви не сподіваєтесь на те, що зняти пару помилок на помилках, буде така велика робота ;-) [Я знаю, безпека, у мене теж є свої банківські паролі ...]
Tetsujin

2
Гммм ... Здається, я можу розшифрувати та відредагувати, але не можу знайти спосіб повторного шифрування, щоб повернути його в Safari
Tetsujin

@ Tetsujin- Не просто страшно - дурне. Хто з розуму буде завантажувати приватні дані, які можуть містити важливу особисту інформацію - яку ви не знаєте, оскільки вона зашифрована - на невідомий веб-сайт? особливо сайт, зосереджений на порушенні шифрування ... Я б хотів, щоб був якийсь інший інструмент, який я міг би завантажити та використати локально для розшифровки цього файлу.
Motti Shneor
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.