У виборі «Запуск диска» відсутній варіант завантажувального табору Windows


10

У мене є Mac Pro (на початку 2009 року), на якому працює Yosemite 10.10.2. Yosemite встановлений на моєму первинному SSD (у мене є 2 додаткові магнітні накопичувачі). Я використовую Boot Camp і на цьому ж SSD встановлено Windows 8.1 поряд з Yosemite.

Якщо я утримую клавішу опції під час завантаження, я бачу і Mac OS, і Windows, як варіанти на екрані вибору завантажувального диска, а також деякі варіанти відновлення. Це прекрасно працює, і я можу успішно завантажуватися або звідти:

введіть тут опис зображення

Моя проблема полягає в тому, що я хочу зробити Windows за замовчуванням (він наразі є дефолтним для Mac OS - тому кожен раз, коли я перезавантажуюсь з Windows, я повинен пам'ятати, щоб утримувати параметр і вибрати Windows), але я не можу цього зробити з Mac OS -> System Prefs -> Startup Disk , оскільки я бачу лише Mac OS як варіант, для Windows немає можливості:

Параметри диска для запуску

Я здогадуюсь, що тут щось захищено, але я не маю поняття, чому або як це вирішити, будь-які ідеї? Наскільки я можу сказати, мій диск добре розділений, все здорово. Це розділ Windows на дисковій утиліті, я думав про те, щоб потрапити на «Відновити диск» у дисковій утиліті, але я не маю поняття, що це буде робити, і я не хочу викручувати Windows:

використання диска

У Windows в моєму системному треї є значок завантажувального табору з можливістю керування панеллю, але це показує лише мені параметри клавіатури - що здається дивним, чи має бути більше варіантів?

панель керування завантажувального вікна Windows

Крім того, натискання завантажувального табору з панелі керування Windows нічого не робить :

введіть тут опис зображення

Дякую


Ви встановили Windows за допомогою BIOS / MBR або EFI / GPT? Що ви бачите, коли відкриєте Boot Camp на панелі керування Windows? Ви спробували благословити вікно з вікна терміналу?
Девід Андерсон

Я встановив Windows після створення розділу завантажувального табору на стороні Mac за допомогою помічника завантажувального табору, після чого встановив Windows 8.1 з встановленого DVD (купленого у Maplins). Я додав більше інформації про варіанти, отримані на стороні Windows, чи це вказує на проблему? дякую
Джеймс Аллен

FWIW У мене ніколи не було можливості вибирати Windows як мій диск для запуску за замовчуванням з OS X - System Preferences показує лише мій розділ OS X. Однак на панелі управління Boot Camp я отримую вкладку «Диск запуску» поруч із клавіатурою на екрані екрана, що дозволяє мені вибрати Windows за замовчуванням.
гр

1
Панель керування Bootcamp (у Windows) покаже параметри диска запуску, лише якщо він запускається як адміністратор. Якщо ви запускаєте його як непривілейований користувач, він відображатиме лише вказані вами параметри функціональної клавіші.
відшаровування

Відповіді:


7

Ви можете встановити розділ завантаження за замовчуванням на екрані завантаження опцій. Натискайте Controlклавішу, натискаючи стрілку під диском, і це повинно зробити трюк.


Магія! Це спрацювало. Я почав підозрювати, що деякі біти завантажувального табору з боку вікон відсутні або зламані якось (я, здається, пропускаю деякі параметри на панелі управління завантажувального табору у вікнах), але це працює, і я дотримуюся цього! Велике спасибі :)
Джеймс Аллен

Це робить область налаштувань диска для запуску диска Mac. Просто виберіть розділ Boot Camp і відключіться. У Windows має бути відповідне уподобання, як не дивно, що воно не відображається.
Стів Чемберс

За винятком випадків, коли цього немає. Дивіться зображення оригінального вікна системи в оригінальному запитанні.
Кент

1

Я знайшов інший спосіб, який працював на мене. У Bootcamp не тільки було вказано загальне ім'я (Windows) мого розділу Windows 7, а не його справжнє ім'я (SSD Windows), але і меню налаштувань запуску також було опущено, щоб перелічити мій розділ Windows як параметр запуску.

Спершу я виконав функцію ремонту на приводі та розділі Bootcamp, який виявив кілька незначних помилок та виправив їх, але це не вирішило моєї проблеми.

Потім я завантажився до розділу Windows (гарантував, що я увійшов як адміністратор) і здійснив наступну операцію:

  1. Перейдіть до меню "Пуск"
  2. У полі пошуку шукайте "cmd.exe"
  3. Коли він з’явиться в результатах пошуку, натисніть на нього, щоб відкрити
  4. Відкриється вікно command.exe
  5. Введіть команду sfc/scannow(це запустить утиліту sfc для перевірки та відновлення системних файлів, коли це можливо).
  6. У моєму випадку це також виявило помилки, і мені потрібно було перезавантажити, щоб їх виправити.
  7. Після перезавантаження Windows я перезавантажився в OS X.

Після виконання вищезазначеного процесу Bootcamp не тільки отримав справжнє ім’я мого розділу Windows, але він також був вказаний як один із моїх варіантів запуску диска!


0

Ви також можете додати якийсь менеджер завантаження, як Refind або неіснуючий RefiT. Thoses запам'ятає останній вибір, який ви зробили, pkus, вони легко налаштовуються.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.