Які альтернативи для Menumeters на El Capitan?


Відповіді:


185

Я щойно переніс MenuMeters для El Capitan, будь ласка, перейдіть на сторінку http://member.ipmu.jp/yuji.tachikawa/MenuMetersElCapitan/ .


24
Це працює :)
sven

4
Якщо хтось шукає його та не може отримати доступ до пов’язаного сайту, ось zip-файл, який був доступний для завантаження до того, як він знизився. Я буду радий видалити це, коли ви повернетесь до Інтернету. dl.dropboxusercontent.com/u/8413228/MenuMeters_1.9.zip Також можна встановити, завантаживши проект xcode з GitHub
NReilingh

3
До @yuji - я отримую помилки, коли встановлюю prefpane MenuMeters_1.9. Я просто отримую "Неможливо завантажити панель налаштувань MenuMeters". Думки?

2
@JaredMiniman Спробуйте вийти з системи та увійти знову
nmat

2
Ви, сер, вчений і джентльмен.
Фред

8

Меню iStat має бета-версію для El Capitan зараз - це платний додаток, але ви точно зробите те, що хочете. Дивіться посилання тут.


Я сподівався знайти щось на вільній стороні. Однак якщо це єдиний додаток, який це робить, я розщеплюю трохи грошей. Дякую!
Златті

Чи можете ви відредагувати свій коментар, щоб замість прямого посилання на завантаження поставити посилання на твіт, який містить посилання для завантаження, twitter.com/bjango/status/611786084918259716 ? Мені не було очевидно, що посилання на t.co буде завантажувати саме додаток.
Джастін Андерсон1

Якщо ви хочете кілька безкоштовних додатків, ви можете перевірити це: iStat Pro Widget 4.92.

Це те саме, що меню iStat запропоновано @Mikey TK, але:

  • плюси: безкоштовно
  • мінуси: припинено

І це не належний додаток: як видно з назви, це віджет, тому ви знайдете його на інформаційній панелі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.