Встановіть El Capitan у віртуальний ящик для тестування


30

Я записався на бета-програму Apple, оскільки хочу перевірити деяке програмне забезпечення в програмі El Capitan. Тому я хотів би встановити El Capitan у Virtual Box.

Чи є рекомендований спосіб зробити це? Як я розумію, спочатку я повинен встановити Yosemite, а потім оновити до El Capitan beta?

Я розумію, що мені потрібно перетворити завантажуваний файл .app у завантажувальне зображення, яке я можу використовувати, щоб встановити його у віртуальній машині - чи може хтось вказати мені на надійне (перевірене) те, як я можу це зробити?


Чи є у вас якась версія OS X, що працює у віртуальному вікні?
bmike

Привіт там! На жаль, установка Mac OS на віртуальну скриньку є порушенням їх Політики використання та порушує правила Ask Different. Вам потрібно буде хоча б встановити ОС на фізичний Mac (невіртуальний), щоб ми почали допомагати відповідати.
smoooosher

13
@smoooosher Насправді SLA від Apple дозволяє віртуалізувати OSX на апаратному забезпеченні Apple, так що поки хост є Mac, це дозволено. "вам надана ліцензія [...]: [...] на встановлення, використання та запуск до двох (2) додаткових копій або екземплярів програмного забезпечення Apple у віртуальних середовищах операційної системи на кожному комп'ютері Mac, яким ви володієте чи керуєте. що вже працює програмне забезпечення Apple, для цілей: (a) розробки програмного забезпечення; (b) тестування під час розробки програмного забезпечення; (c) використання OS X Server; або (d) особистого, некомерційного використання ".
onik

Давайте відкриємо тему " Попросити різні мета", щоб обговорити статус теми, що вимикається чи вимкнено - це досить складно для коментарів IMO
bmike

@onik Тільки якщо ліцензія на ОС була отримана через магазин додатків Mac. Установки одноразового використання та / або попередньо встановлені програми надають одну установку на одному екземплярі апаратного забезпечення Mac. Я майже впевнений, що El Capitan ще не потрапив у App Store;) Я також не бачу нічого в сек. 15 Ліцензії на бета-версію програмного забезпечення, яка дає виняток із правила віртуалізації.
smoooosher

Відповіді:


70

Інструкції, наведені нижче, в розділі Створення завантажувального образу El Capitan ISO , працювали для мене після завантаження OS X El Capitan з App Store.

hdiutil attach "/Applications/Install OS X El Capitan.app/Contents/SharedSupport/InstallESD.dmg" -noverify -nobrowse -mountpoint /Volumes/esd
hdiutil create -o ElCapitan3.cdr -size 7316m -layout SPUD -fs HFS+J
hdiutil attach ElCapitan3.cdr.dmg -noverify -nobrowse -mountpoint /Volumes/iso
asr restore -source /Volumes/esd/BaseSystem.dmg -target /Volumes/iso -noprompt -noverify -erase
rm /Volumes/OS\ X\ Base\ System/System/Installation/Packages
cp -rp /Volumes/esd/Packages /Volumes/OS\ X\ Base\ System/System/Installation
cp -rp /Volumes/esd/BaseSystem.chunklist /Volumes/OS\ X\ Base\ System/
cp -rp /Volumes/esd/BaseSystem.dmg /Volumes/OS\ X\ Base\ System/
hdiutil detach /Volumes/esd
hdiutil detach /Volumes/OS\ X\ Base\ System
hdiutil convert ElCapitan3.cdr.dmg -format UDTO -o ElCapitan3.iso
mv ElCapitan3.iso.cdr ElCapitan3.iso

Додатково для роботи в VirtualBox:

  • Створіть нову ОС X El Capitan від Wizard.
  • Змініть "System-> чіпсет" на PIIX3, змонтуйте створений ISO та завантажте його.
  • Якщо ви бачите компакт-диск / DVD як ціль встановлення в програмі встановлення, виберіть "Утиліти> Утиліта диска" та видаліть диск VirtualBox, що призведе до порожнього диска HFS + Journaled, який тепер може бути вибраний як цільовий.

1
Під час форматування обов'язково виберіть "Таблиця розділів GUID".
Девід Рейх

Я спробував дотримуватися вищезазначених інструкцій у розділі "Створити завантажувальний файл", проте файл зображення ISO не працює. Я отримую таку помилку у virtualbox 5.0 Не вдалося відкрити файл образу диска /mount_drive/ElCapitan3.cdr.dmg. Не вдалося отримати формат зберігання носія '/mount_drive/ElCapitan3.cdr.dmg' (VERR_NOT_SUPPORTED). Код результату: VBOX_E_IPRT_ERROR (0x80BB0005) Компонент: InterfaceWrap Interface: IMedium {4afe423b-43e0-e9d0-82e8-ceb307940dda} Callee: IVirtualBox {0169423f-46b4-cdexe-9e9e9e
USTD

1
@ user1556435 У розділі OS X 10.11.4 на сторінці керівництва cpнаписано "Історичні версії утиліти cp мали опцію -r ... однак її використання сильно не рекомендується, оскільки вона не копіює спеціальних файлів, символічних посилань чи файлів. " Ви мали на увазі використовувати -rабо це помилка друку, і ви маєте на увазі -R(рекурсивний)? (На сторінці моїх інструкцій насправді не йдеться про те, що -rбуло, просто що це було не дуже добре.)
Calrion,

1
@Calrion Я думаю, що вбудована сторінка man для OSX намагається зрозуміти, що -r був іншим способом зробити рекурсивну копію, яка не підтримувала ці параметри. Якщо ви перебуваєте в google "manpage cp", один із перших результатів зазначає, що: -R, -r, --рекурсивні каталоги копіювання рекурсивно. Тому я думаю, що було б безпечним ставкою на використання -R, якщо хочете.
Меттью Сандерс

1
Попередження для тих, хто намагається виконувати ці вказівки: Ви повинні запустити El Capitan (або, мабуть, вище, як тільки з'явиться Сьєрра), щоб вони працювали. Якщо ви працюєте з хостом Yosemite (як і я), ці вказівки (відповідно модифіковані) працюватимуть для створення завантажувального диска Mavericks або Yosemite, але ви не можете використовувати їх для створення робочого завантажувального диска El Capitan (VM буде зависати під час процес завантаження і ніколи не потрапляйте до інсталятора). Також створений iso не можна використовувати для оновлення VM Yosemite (при спробі ви отримаєте повідомлення про помилку). Для цього вам потрібно скористатися App Store.
rpspringuel

6

Схоже, що в VirtualBox є підтримка El Capitan. Цей знімок екрана має діалогове вікно для створення нової віртуальної машини.

Знімок екрана для VirtualBox для El Capitan

Якщо ви не можете знайти вказівки щодо переходу з El Capitan .appдо VM VirtualBox, ви можете дотримуватися вказівок щодо роботи з Yosemite і сподіваєтесь, що вони спрацюють. Цей посібник працював на мене .

Оновіть ще одну ідею: скористайтеся вищезазначеним посібником, щоб Yosemite працював у VirtualBox, а потім оновіть до бета-версії з VM. Я просто спробував це, і це спрацювало на мене.

Показ El Cap у вікні VirtualBox

Зауважте, що VirtualBox, здається, не має програмного забезпечення для інтеграції для OS X, тому ви не можете робити такі речі, як перетягування, щоб змінити роздільну здатність гостьової ОС або включити обмін буфером обміну, якщо я справді щось не пропускаю!


Спасибі! Яка ваша версія VirtualBox?
Кріс Дракон

Завантаження Yosemite з App Store вже не здається можливим [1] Як продовжити? Використовуючи зображення El-Capitan безпосередньо, я не можу оминути
користувач1556435

0

Мені вдалося прослідкувати цей підручник і запустити Ель-Капітан лише до кількох корчів:

  1. На кроці 5 я думаю, що в синтаксисі щось не так, щоб видалити розірвану посилання, я в кінцевому підсумку просто відкрив її в пошуку і переробив її.
  2. На кроці 7 є помилка друку, частина виразів html застрягла у виразі

Крім того, все це, здається, працює поки що :)


0

Зараз з'явився новий варіант, який є найпростішим: Parallels Light, який безкоштовний під час роботи Mac або Linux OS, доступний у магазині додатків. Ідеально підходить для такого типу роботи.


-1

Короткий відповідь високого рівня полягає в тому, що для найкращих результатів слід запустити бета-програмне забезпечення на голому металі. Мені ще невідомий жоден пакет віртуалізації, який підтримує El Capitan (години після його оголошення).

Безумовно, постачальники вчасно оновлять свої інструменти, але в цілому, я не думаю, що VirtualBox має найкращу підтримку будь-якої ОС X як гостьової операційної системи, коли працює на апаратному забезпеченні Mac, оскільки вона орієнтована на сумісність декількох хост-ОС на відміну від до дизайну, орієнтованого на Mac.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.