Чи можливо оновити процесор 2,26 ГГц до 2,4 ГГц?


1

Нещодавно я купив macbook 2009 року, на який думав, що має процесор 2,4 ГГц (разом із 4 ГБ оперативної пам’яті), але натомість має процесор 2,26 ГГц з 2 ГБ оперативної пам’яті. (Я очікував, що це буде 2011 рік.) Я отримав це досить дешево, тому я не зовсім здивований, і продавець бере на себе вину за те, що він вислав неправильний, але не має жодної заміни, і я дійсно не можу дозволити собі придбайте інший навіть після повернення коштів (ціни доставки, грн.)

Сам ноутбук добре, і я б не проти зберегти версію 2009 року, якби не специфікація. Чи є спосіб збільшити швидкість процесора, не порушуючи банку? Я купив ноутбук у надії, що він зможе запустити (в основному) PS CS5 та симси 4. Це лише одне із цих завдань, і насправді повільніше, ніж у моделі 2007 року, у якої я мав 4 Гб ОЗП. Я можу подбати про проблему оперативної пам’яті, але мені дійсно потрібен кращий процесор. Дякую!


1
Навіть якби сам процесор був частиною, що змінюється користувачем, навряд чи варто було би коштувати оновлення від 2,26 ГГц до 2,4 ГГц. При цьому пропозиція SSD RedEagle2000 краще відбиватися за долар порівняно з різницею 0,14 ГГц, якщо процесор був частиною, що змінюється користувачем, що, звичайно, не обійшлося без заміни логічної плати.
користувач3439894

Можливо - Так, чи варто - Ні (вартість логічної дошки висока, якщо ви не можете знайти використану). Погляньте на монітор активності, ви можете бути здивовані, що це не процесор. Не використовуйте Yosemite, для цього потрібно мінімум 2 ГБ оперативної пам’яті, використовуйте M-Lion (20 доларів).
Ruskes

Відповіді:


1

На жаль, процесор MacBook Pro припаяний і його видалення, ймовірно, зруйнує логічну плату. У мене все ще є MacBook Pro 2009 року, і це добре, якщо не сказати, що я не хотів би більш нового MacBook.

Btw: Отримайте SSD для цього. Заміна жорсткого диска одним скороченням часу завантаження для мене навпіл. Я особисто рекомендую Intel.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.