Сафарі не можна змушувати кинути


5

Я намагаюся змусити вийти з Safari, але це не працює.

Що відбувається?

Дивлячись на Dock, піктограма Safari не супроводжується крапкою (це означає, що програма закрита). Однак у вікні програми Force Quit Application видно Safari. Я можу вибрати його і натиснути Force Quit, але нічого не станеться. Я також можу зробити вторинний клацання на піктограмі на доці та натиснути на Force Quit, але знову нічого не відбувається. У розділі "Монітор активності" немає жодного процесу, що містить слово "Safari", і немає жодного процесу, який би особливо вимогливий ні з точки зору процесора, ні з точки зору оперативної пам'яті. Коли я намагаюся перезапустити комп'ютер, я отримую повідомлення про те, що комп'ютер не може перезапуститись, оскільки я повинен спочатку вийти з Safari. Коли я намагаюся відкрити Safari (через Dock або через папку Applications), нічого не відбувається.

Як виникла така ситуація?

У мене вже було кілька проблем із Safari за останні місяці. Нові вкладки та вікна іноді завантажуються назавжди, а Safari - іноді дуже повільно. Я пішов на похід на кілька днів і відпустив комп’ютер під час сну із відкритим Safari, Sublime Text 2 та Preview. Я щойно повернувся з кемпінгу, я відкрив комп’ютер і Safari був дуже дуже повільним. Я хотів кинути, я повинен був змусити кинути. Спочатку я подумав, що це спрацювало добре, і тоді я зрозумів, що Safari не "повністю закритий".

Додаткова інформація

Мій (майже 5 років) MacBook Pro працює на OS X Yosemite 10.10.3

Після відповіді @ slick версія Safari:

$cat /Applications/Safari.app/Contents/version.plist
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<!DOCTYPE plist PUBLIC "-//Apple//DTD PLIST 1.0//EN" "http://www.apple.com/DTDs/PropertyList-1.0.dtd">
<plist version="1.0">
<dict>
  <key>BuildVersion</key>
  <string>1</string>
  <key>CFBundleShortVersionString</key>
  <string>8.0.5</string>
  <key>CFBundleVersion</key>
  <string>10600.5.17</string>
  <key>ProjectName</key>
  <string>WebBrowser</string>
  <key>SourceVersion</key>
  <string>7600005017000000</string>
</dict>
</plist>

Єдиний плагін у мене є AdBlock.

Питання

Що відбувається? Як я можу вирішити це питання?


У вас встановлені плагіни Safari або програми, які мають плагін Safari?
jazZRo

Я так не думаю, але можу помилитися. Як я можу це перевірити? Зауважте, що всі програми закриті, але у Safari все ще є одна і та ж проблема. Можливо, якийсь процес використовує Safari, але я не маю уявлення, як здогадатися, який із них. Думаю про вашу допомогу
Remi.b

Плагіни зберігаються в розділі / Користувачі / [ім'я користувача] / Бібліотека / Сафарі / Розширення
jazZRo

Відповіді:


1

У мене була ця проблема в минулому, і те, що для мене працює, - це введення в термінал "pkill -f safari". Це вбиває додаток незалежно від того.


0

Важко відповісти, спричинює цю проблему вік вашого Mac, чи ні. Ви намагалися перевстановити OS X з нуля? Так, я знаю, що це може здатися божевільним, але якщо ви протягом багатьох років виконували лише оновлення своєї ОС X, не формуючи свій диск, то, можливо, це проблема.

З точки зору перевірки версії.

Відкрити термінал і ввести: cat /Applications/Safari.app/Contents/version.plist

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.