Де можна придбати кабель Thunderbolt to HDMI?


4

У мене є Apple Thunderbolt Display 27, який я хочу використовувати на машині Windows із лише портом HDMI. Тому мені в основному потрібен кабель, який матиме жіночий порт Thunderbolt в одній стороні та чоловічий порт HDMI в іншій стороні кабелю.


1
Я набрав "hdmi to thunderbolt" в Амазонку і отримав буквально 100 можливостей ... Не важко знайти.
Тайсон

1
Я думаю, вам потрібен Mini DisplayPort <-> HDMI адаптер. Немає нічого подібного до кабелю Thunderbolt to HDMI.
Макс Рійд

Відповіді:


4

Немає такої речі, як жіночий кабель від Thunderbolt до чоловічого HDMI . Отже, ви не можете підключити джерело HDMI до дисплея Thunderbolt

DisplayPort (DP) та mini DisplayPort (mDP) можуть керувати пристроями HDMI , але не навпаки.

Я також хочу підключити його до свого ноутбука Windows через HDMI. Я купив цей перетворювач, який перетворює сигнал HDMI на DisplayPort. Все підключається просто чудово, але дисплей просто не включається.

Джерело: як підключити дисплей Apple Thunderbolt до ПК?

Коротше кажучи, HDMI просто не може створити "сигналізацію", необхідну для сигналу DP або mDP. Дисплей Thunderbolt - це більше, ніж дисплей; це центр та док-станція Thunderbolt із прикріпленим до нього дисплеєм.

введіть тут опис зображення

З цього зображення ви бачите всі порти, з якими відображається дисплей:

  • 3 порти USB
  • 1 Порт Firewire
  • 1 Ethernet порт
  • 1 Порт грому

Таким чином, це не монітор mDP або DP . Для керування цим монітором потрібен сигнал Thunderbolt, і HDMI просто не може цього зробити.

Що буде вести цей монітор?

На сторінці підтримки Apple на екрані Thunderbolt ....

введіть тут опис зображення


1

ОП намагався це зробити? Це має працювати.

  1. Підключіть чоловічий кабель дисплея Thunderbolt Cinema до внутрішнього кінця адаптера Thunderbolt до Thunderbolt (male).

  2. Далі підключіть чоловічий кінець громовідводу від кроку 1 до внутрішнього кінця адаптера Thunderbolt до HDMI (male).

  3. Підключіть чоловічий кінець HDMI від кроку 2 до порту HDMI (жіночого) ПК з Windows.


0

Що ви хочете шукати, це Mini DisplayPort to HDMI (якщо у вас немає Windows-машини з громовідводом, у такому випадку ви просто використаєте громовідвід, але я припускаю, що ви цього не зробите). Ось дешевий Mini DisplayPort (який підходить до вашого порту грому) на кабель HDMI , ось більш надійний адаптер фірми Amazon (для цього вам знадобиться запасний кабель HDMI).

Якщо ви не знаєте, ThunderBolt використовує Mini DisplayPort для своїх відеоз’єднань, тож якщо ви шукаєте кабель лише для відео, який шукає «міні-дисплей до кабелю HDMI», швидше за все, принесе більше результатів, ніж «громовідвід кабелю HDMI».

EDIT: Якщо ви хочете щось у магазині, BestBuy зазвичай має кабелі Mini DP до HDMI у розділі яблук.


3
Ці кабелі роблять протилежне тому, що просила ОП. Сенс у тому, щоб підключити дисплей Apple (лише з громовідводом) до ПК з Windows, який має HDMI. Таким чином, "жіночий порт грому" та "чоловічий порт HDMI". Усі елементи, які я бачу в Amazon, - це чоловічий громовідвід і жіночий HDMI.
Кент

0

Ось дешева, але дуже надійна версія того, що ви шукаєте. Я використовую це на своєму MacBook Pro, коли хочу підключитися до телевізора для 32-дюймового монітора ...

mini DisplayPort / thunderbolt до hdmi-з'єднання

Що стосується того, що ви точно шукаєте, я не думаю, що вони роблять жіночий адаптер грому. Якщо подивитися в Інтернеті, вони всі чоловіки

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.