Відновлення iTunes Media Key


2

Як і у більшості, у мене виникають проблеми з викраденням медіа-клавіш, тому я не можу натискати Play / Pause / Rewind / Fast Forward і працювати з iTunes. Раніше винуватцем була Google Chrome Music, але цього разу це не все. У мене немає цього розширення чи будь-якого іншого розширення для медіа. Я не використовую Spotify або Pandora або маю будь-які медіа-програми, крім iTunes. Налаштування fn у System Preferences також не є рішенням, тому що я не перевіряв його.

Я відкритий до будь-якого рішення і досить добре знайомий з командним рядком, якщо хтось має справді технічне рішення. Будь ласка, і дякую заздалегідь!


Можливо, варто перевірити та зняти прапорець у налаштуваннях у будь-якому випадку ... іноді може виправити пошкоджений запис у файлі налаштувань. Хоча якщо Ваші інші функціональні клавіші (наприклад, Яскравість та Гучність) працюють як слід, не натискаючи клавішу Fn, це підтвердить проблему в іншому місці.
calum_b

@scottishwildcat дякую за відповідь! Так, я останні кілька днів переглядав свої переваги, намагаючись зрозуміти це. Я навіть спробував змінити ярлики навколо і відновити все до значень за замовчуванням - нічого. Це просто так дивно. Єдиною програмою, яку я нещодавно встановив, є Adobe Premiere, але я перевірив, і вона навіть не використовує медіа-клавіші ...
Перрі,

Дивно ... ще кілька речей, які слід спробувати: а) чи працюють вони, якщо ви переходите на інший обліковий запис користувача? і b) чи спрацьовують вони, якщо ви знову видалите Adobe Premiere, навіть якщо AP очевидно не використовує їх?
calum_b

@scottishwildcat Я зрозумів це! Що це все-таки викликає. Я перемикав користувачів, як ви запропонували, і клавіші працювали. І тоді я виявив, що мій начальник дав мені сценарій, який встановлює купу програм, які ми використовуємо на роботі, але також відключає ключі та використовує їх лише з Rdio. Тепер мені потрібно розібратися, як це скасувати: launchctl unload -w /System/Library/LaunchAgents/com.apple.rcd.plist 2> /dev/null
Перрі

2
@scottishwildcat Зрозумів це! Я просто бігав launchctl load -w /System/Library/LaunchAgents/com.apple.rcd.plist. Спасибі за вашу допомогу!
Перрі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.